banner851

banner614

B Gençler'de Play-Off heyecanı

B Gençler'de Play-Off maçları devam ediyor. Yapılan ilk maçlarda Düzcespor ile Düzce Belediyespor ve Akçakocaspor ile Gölyakspor karşı karşıya geldi.

banner619
Spor 07.05.2009, 19:18
200
B Gençler'de Play-Off heyecanı

Tek Devreli Lig usulüne göre yapılan maçta Düzcespor Düzce Belediyespor karşısında ilk yarıyı golsüz kapattı. İkinci yarıda attığı iki gol ile sahadan 2-0'lık galibiyet ile ayrıldı. İyi bir hazırlanma süreci geçirdiği ve çok iyi çalıştığını oynadığı oyunla belli eden Düzcespor ilk maçlar sonunda ilk sırada yer alıyor.

İkinci maçta Akçakocaspor ile Gölyakaspor karşı karşıya geldi. Gölyakaspor öne geçmesine rağmen bu üstünlüğünü sürdüremedi. İlk yarı sona erdiğinde 2-1 geride girdi. İkinci yarıda beraberlik golünü bulamayan Gölyakaspor sahadan 2-1'lik skorla yenik ayrıldı. İkinci maçlarda ise ilk maçlarını kazanan Düzcespor ile Akçakocaspor karşı karşıya gelecek.

Diğer iki karşılaşma ise ilk maçlarını kaybeden Düzce Belediyesopr ile Gölyakaspor arasında olacak. İlk maçlar sonunda Düzcespor averajla üç puanla lider olurken aynı puana sahip Akçakocaspor ikinci oldu. Puanı bulunmayan takımlardan Gölyaka Belediyespor üçüncü Düzce Belediyespor ise son sırada yer alıyor.

Yorumlar (0)