banner851

banner955

BADMİNTON YARIŞMALARINDA OKULLAR ARASINDA REKABET VARDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında organize edilen Okul Sporları yarışmaları kapsamında Yıldızlar Badminton Kız-Erkek İl Birinciliği müsabakaları, 03-06 tarihleri arasında Turgut Özal Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda yapıldı. Yarışmalar sonunda dereceye giren okullar törenle ödüllendirildi.

Spor 07.03.2022, 14:30 07.03.2022, 14:46
136
BADMİNTON YARIŞMALARINDA OKULLAR ARASINDA REKABET VARDI
banner1032

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığınca ortaklaşa düzenlenen Okul Sporları yarışmaları kapsamında Düzce’de de düzenlenen ve 03-06 Mart tarihleri arasında 10 takımın mücadele ettiği Yıldızlar Badminton Kız-Erkek İl Birinciliği müsabakaları sonuna erdi.  

Yarışmalar sonunda erkeklerde Bilgi Orta Okulu birinci, Mustafa Kemal Orta Okulu ikinci, Fatih Orta Okulu üçüncü, Necmi Hoşver Orta Okulu dördüncü olurken kızlarda ise Gümüşova Orta Okulu birinci, Mustafa Kemal Orta Okulu ikinci, Fatih Orta Okulu üçüncü ve Necmi Hoşver Orta Okulu dördüncü oldu.

Yarışmalarda başarı elde ederek dereceye giren okullar yapılan törenle ödüllendirildi. Ödül töreninde dereceye giren okulların öğrencilerinin sevinçleri görülmeye değer sahneler oluşturdu.

Öncü Spor Servisi

Yorumlar (0)
14
açık