banner851

banner614

BAL LİGİNDE İKİ MAÇ

Bölgesel Amatör Lig(BAL)’nde ilimizi temsil eden Kaynaşlı Belediyespor ve Beyköy Belediyespor ilk yarının son maçlarına çıkacak. Kaynaşlı Belediyespor kendi evinde Kütahya Üniversitesi ile Beyköy Belediyespor ise deplasmanda Kütahyaspor ile oynayacak.

banner619
Spor 15.12.2017, 13:34
313
BAL LİGİNDE İKİ MAÇ

Kaynaşlı Belediyespor Pazar günü Kaynaşlı ilçe sahasında saat 14.00’de Kütahya Üniversitesi ile karşı karşıya gelecek. Maçın hakemleri, İstanbul bölgesinden Kenan Barış Soysal yardımcılarını Mete Yılmaz Resul Kocameşe yapacak.  Maçın 4.hakemi yine aynı bölgeden Ahmet Gülümser oldu.  Kaynaşlı Belediyespor bu maçta sahaya üç puan ter dökecek. Müsabakayı kazanması halinde Kaynaşlı Beldiyespor puanını 16 yapacak.

Beyköy Belediyespor oyuncularının birçoğu tesisleri terk ederken sadece 5 oyuncunun tesisleri terk etmediği öğrenildi. Beyköy Belediyespor Kütahya deplasmanına gidip gitmeyeceği belirsizliğini koruyor. Kaleci antrenörü Nurettin Çolak, takımdan bazı oyuncularla  Kütahya deplasmanına gitmek istediği bilgisine ulaşıldı. Kütahyaspor Beyköy Belediyespor maçı Pazar günü saat 14.00’de Kütahya stadında oynanacak. Müsabakayı yönetecek hakemler ise İstanbul bölgesinden Aykut Sungur yardımcıları Betül Nur Yılmaz ve Utku Gök maçın 4.hakemi ise Savaş İlhan oldu.

banner844
Yorumlar (1)
İstifa 4 yıl önce
Başkanlar Osman kılıç ve yavuz istifa...neyi bekliyorsunuz.... Beyköy battı.