banner851

banner955

BAŞKAN DEMİRCAN:” HALKIMIZA YENİ SOSYAL ALANLAR KAZANDIRIYORUZ”

Gölyaka Belediyesi ilçe merkezinin çeşitli noktalarına parkların yanı sıra gençlerin de yararlanacağı futbol, voleybol ve tenis kortu kazandırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan sosyal donatı ve sportif alan çalışmalarını yerinde takip ediyor. Başkan Demircan, “İlçe insanımıza daha fazla sosyal donatı alanları ile birlikte sportif sahalar kazandırmak için hummalı bir çalışma içindeyiz.” İfadesinde bulundu.

Spor 10.06.2022, 14:24
845
BAŞKAN DEMİRCAN:” HALKIMIZA YENİ SOSYAL ALANLAR  KAZANDIRIYORUZ”

Gölyaka Belediyesi ilçe halkının her kesiminin yararlanabileceği sosyal donatı alanları kazandırmak için başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gölyaka Belediyesinin başlattığı bu çalışmalar içinde 6 noktada, gençlerin yararlanabileceği futbol, voleybol ve tenis kortu alan projelerindeki çalışmalarında en kısa zamanda bitirilmesi için gayret sarf ediliyor.  

BAŞKAN DEMİRCAN, ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Gölyaka ilçesinin başarılı Belediye Başkanı Yakup Demircan ise yapımı süren, park ve sportif alanlardaki çalışmaları yerinde takip ediyor.  Başkan Demircan, çalışmalar hakkında sosyal medya paylaştığı mesajda; “İlçemize kazandıracağımız parklarda çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor.  Daha fazla sosyal donatı için durmadan, yorulmadan, çalışmaya devam ediyoruz.  İlçemizin 6 noktasına gençlerimizin yararlanabileceği, futbol, voleybol ve tenis kortu çalışmalarımız sürüyor. “İfadelerine yer verdi.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (1)
fehmi 3 hafta önce
helal olsun başkanım
18
açık