banner851

banner614

BAŞKAN İSTİFA ETTİ

banner619

Kayyum başkanlığıyla başlayan ardından kongre süreciyle Düzcespor Başkanlığı'na gelen Mustafa Yılmaz, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yılmaz,Ağustos ayından bu yana görev yapıyordu.

banner846
Spor 05.01.2010, 18:13
196
BAŞKAN İSTİFA ETTİ
banner844

Yaklaşık 5 aydır Düzcespor kulüp başkanlığını yürüten Mustafa Yılmaz, görevinden istifa etti. İstifa açıklamasında göreve geldiği süreden bu yana yaşananları değerlendiren Yılmaz,Düzcespor'da başkan olarak kalmasının kulübe zarar vereceğini düşündüğünü belirterek daha önceden istifa kararını verdiğini kaydetti. Yılmaz, “ Yardımlaşmayı ve oluşumu istemeyen, kötü son bekleyen bir kısım insanlar oldu, bundan sonra da, olmaya devam edecektir. Düzcespor’un para sorunlarının çözülmesi için kurumsal yapıya kavuşması gerektiği tüm idarecilerce vurgulandı Düzcespor’un kurumsal yapıya kavuşturulması çalışmaları ağırda olsa devam etmektedir.Geçen 5 aylık süreçte bu çalışmalar yavaş ilerledi.Medyada çıkan istifa haberlerinden sonra, yönetim kurulu ile yaptığımız toplantıda şu anki istifanın Düzcespor’a zarar vereceği istifanın devre arası uygun olacağı kararı ağırlık kazandı.Bu nedenle de istifa açıklamam bu güne kaldı. Düzcespor başkanlığı ve yönetiminden istifa ettim.” diyerek, Düzcespor’a bu güne kadar emeği geçmiş, tüm başkan ve yöneticilere, Vali Bülent Kılınç'a, Milletvekili Metin Kaşıkoğlu’na, Belediye Başkanı İsmail Bayram'a, Ticaret odası başkanına , stada gelip takımı destekleyen tüm Düzcespor taraftarlarına  teşekkür etti.
Mustafa Yılmaz'ın istifasının ardından tüzük gereği Düzcespor yönetim kurulu, başkan vekili Servet Sivrikaya ile göreve  devam edecek.

Yorumlar (0)
22°
parçalı az bulutlu