banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ YENİ YÖNETİMİ AĞIRLADI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor'un yeni başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

banner846
Spor 09.11.2019, 13:50 09.11.2019, 14:49
1469
BAŞKAN ÖZLÜ YENİ YÖNETİMİ AĞIRLADI
banner844

Düzcespor Olağanüstü Kongresinde yapılan seçimle başkanlık koltuğuna oturan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Celal Kasapoğlu, Zekeriya Korkmaz, Erdoğan Bıyık, Erkan Seçkin, Erdoğan Bal, Taner Çakır, Selahattin Kudu, Saffet Seven, Veysel Demir, Özkan Turan, Barış Özalkan, Burçin Sarıcan, Eren Akgül ve İslam Keleş görevi devralmalarının ardından ilk olarak Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü ziyaret etti.

"Düzcespor'u hak ettiği yere taşımak için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız"

Merkez Hizmet Binası başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Özlü yeni başkan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ayrı ayrı tebrik ederek, "Düzcespor'u büyük başarılara kavuşturacağına inandığım Sayın Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulunun değerli üyelerini yeni görevleri için tebrik ediyor, başarılar diliyorum. İlimizin takımına hep birlikte sahip çıkarak sporda da özgüvenimizi geri kazanmalıyız, Düzcespor'u hak ettiği yere taşımak için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız. Yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerinin takımımız ve Düzcepor'umuz için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu da, kendisi ve yönetim kurulu üyeleri adına Başkan Özlü'ye gösterdiği destek ve ilgiden dolayı teşekkür ederek takım için yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Yorumlar (6)
Eski Düzceliler 2 yıl önce
Gökhan kardeşimize ve yönetim kuruluna başarılar dilerim.
Düzcede kendini iş adamı sanan yeni nesil zenginler paranızı mezara götürürsünüz. Ne varsa EskiDüzcelilerde var.
CAN.D 2 yıl önce
Düzcesiporda yasli oyuncular HICBIRI KLIAS DEYIL SAG KANAT SOL KANAT HIZLI OLMASI LAZIM ICERIYE KAR EDIP ADAMGIBI ORTAYAPMASI LAZIM AMA YOK ÖYLE OYUNCU DÜZCEDE VE GOLCÜ DEDIGIN KAFA TOPU AYAGI IYI OLMASI LAZIM VE NE YAZSAM BOS DÜZCEDESIPOR OYUNCULARI KILAS DEYIL SIRADAN
Vatandaş 2 yıl önce
Çerkez ve abhazlar tekrar başta...bu memleketin yerlisinin kim olduğunu yavaş yavaş öğreneceksiniz...bilenler zaten bilir...operasyonlarla yok edemediniz,hiç edemiyeceksiniz...
Hı hı tabi. 2 yıl önce
Bu memleketin yerlisi çerkez ve ahbazlar değildir. Onların yerlisi olduğu yer kafkasyadır. Valla kusura bak veya bakma, bu kibirle harmanlanmış ırkçı söylemlerle sizden bir cacık olmaz.
İbrahim 2 yıl önce
Düzcespor Kulübün başkanlığına seçilen Düzceli işadamı Sayın Gökhan Kapoğluna görevinde başarılar dileriz
Tabi yaa 2 yıl önce
Bu işler böyle olur zaten kendi adamınsa toprağınsa böyle oluyor demekki yazıklar olsun
20°
açık