banner851

banner614

“BAŞKANLARIMIZ DA BU KAMPANYAYA KATILIM SAĞLAYACAKTIR”

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz Düzcespor’un düzenlediği hatıra bilet kampanyasına katılarak Düzcespor’a destek verdi. Başkan Yavuz, 100 adet hatıra bilet satın alarak her zaman Düzcespor’un yanında olduğunu vurguladı.

banner619
Spor 29.01.2021, 14:36
400
“BAŞKANLARIMIZ DA BU KAMPANYAYA KATILIM SAĞLAYACAKTIR”

Düzcespor Kulübü tarafından kulübe destek amacıyla başlatılan hatıra bilet kampanyası çağrısına Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’da sessiz kalmadı. Başkan Yavuz 100 adet hatıra bilet satın aldı ve Düzcespor’a desteklerinin daima süreceğini belirterek konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Düzcespor’un düzenlediği bu hatıra bilet kampanyasına destek vermek için geldim. Çilimli Belediyespor olarak Düzcespor’a oyuncu anlamında da yardım ediyoruz. Bizde Çilimli Belediyespor olarak BAL’da mücadele ediyoruz. İlimizin belediye başkanlarına çağrı yapmaya gerek yok. Başkanlarımız zaten bu kampanyaya katılım sağlayacaktır.”

NEDİM AKBULUT HER HAFTA DAHA İYİ

Çilimli Belediyespor’un başarılı teknik direktörü Nedim Akbulut’ta gerçekleştirilen hatıra bilet desteği kampanyasına Çilim Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile birlikte katılım sağlayarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Başkanımız ve oyuncularımızla bu anlamlı kampanyaya katılım sağladık. Düzcespor her hafta daha iyi sonuçlar alıyor. Düzcespor pandemi dolayısıyla biraz geri düştü ama pandemi sürecini iyi atlatarak her hafta üstüne koydu. Ben Düzcespor’un şampiyon olacağına yürekten inanıyorum.

Yorumlar (0)