banner614

BASKETBOL VE VOLEYBOL DALLARI KAPANIYOR MU ?

banner619

Gizli kaynaklardan alınan habere göre Düzce Belediyesi Erkek basketbol, kadın basketbol ve erkek voleybol takımlarını kapatma kararı aldığı öğrenildi.

Spor 09.06.2020, 12:47
1966
BASKETBOL VE VOLEYBOL DALLARI KAPANIYOR MU ?
banner785

Düzce belediyesi Erkek basketbol, Kadın basketbol ve Erkek voleybol takımları kapatma veya devretme kararı alırken maddi yükün ağır geldiği bilgisine ulaşıldı. Düzce belediyesi daha önce Düzce Belediyespor futbol takımını kapattığı için büyük tepkilere neden olurken şimdi ise Düzce spor çevresinin nasıl bir tavır sergileyeceği bilinmiyor. Düzce Belediyespor yönetim kurulu basketbol ve Voleybol takım oyuncularına borçlarının devam ettiği geçen hafta içinde oyunculara harçlık niyetinde ödeme yaptığı öğrenildi. Düzce Belediyespor yönetim kurulu salon sporları takımlarını isteyen şirketlere  devir yapabileceği konuşulurken Bolu ilinden bir şirketin 1.lig basketbol takımını istediği gelen haberler arasında yer alıyor.

Yorumlar (46)
iş bilmez yöneticiler 6 ay önce
1881 düzce belediyespor yönetim kurulundaki her bir isim adlarını tarihe kara leke olarak kaydetmişlerdir.Bu şehirde basketbol il temsilcisi ,voleybol il temsilcisi yok mu.varsa ne işe yarıyorlar
Bilirkişi 8 ay önce
Bırakın voleybol açık kalsın , basketbol kapansın ayrımcılığını .Hepsinin seyircisi farklı. Her 2 takımada ihtiyacımız var bu şehrin tanıtımı için.
king 8 ay önce
Belediyeye hizmette bulunan sporcu, antrenör ve yöneticilerin yıllardır yapmış olduğu hizmetin kaarşılığı bu şubeleri kapatmaksa söylenecek söz yazık...gereğinin bir an önce yapılması gerekir!!!
sporsever 8 ay önce
Belediye spor kulubünü yoran branş erkek basketboludur. Masrafı çok olan bu branş yüzünden voleybolu neden kapatıyorsunuz. Neden...
Isiah Umipig 8 ay önce
Gorende erkek basketbola milyonlar harcaniyor sanar. Koskoca duzce 600-650 bin lira ayiramiyo mu yani yazik
sporsever 8 ay önce
Isıah, önce araştır basketbolda nereye ne harcanmış. Ondan sonra yorum yap....
Leon 8 ay önce
Bir sporsever olarak Düzce belediye yönetimine sesleniyorum. Erkek voleybol ve bayan basketbol devam etmeli. Zira her iki branşta da hem yerli oyuncu ve antrenör sayısı fazla. Dolayısıyla bu daha minimal bütçe demektir.
Cc 8 ay önce
Voleybol branşına dokunma!
Sizden 8 ay önce
Spora ve sporcusuna sahip çıkamayan herkese yazıklar olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-5°
hafif kar yağışlı