banner851

banner614

BAYANLAR NEDEN MAÇA ALINMADI?

banner619

Birçok maçta bayan taraftarlar futbol maçlarına ücretsiz alınırken Düzcespor Erzinspor müsabaksına bayanların alınmaması tepkilere neden oldu.

banner846
Spor 07.09.2015, 14:45
1747
BAYANLAR NEDEN MAÇA ALINMADI?
banner844
Düzcespor Erzin Belediyespor müsabakası öncesi 25 bayan taraflar grubu Düzcespor'un maçını seyretmek için stada geldiğinde içeri alınmayınca olayı protesto ederek maça girmediler.Türkiye'nin alt liglerinde 3.lig dahil bütün bayanların maçlara ücretsiz  girdiğini sağır sultan biliyor.Geçen hafta Gölbaşı Deplasmanında bütün bayan taraftarların maça ücretsiz girdiğini gözlemlendi.Ancak bu uygulamanın Düzce'de neden gerçekleştirilmediği ve sorumlusunun kim olduğu bilinmiyor.
 Düzcespor bu maça gelenleri yazabilir ya da Düzce Gençlik spor il müdürlüğü maçtan önce Bu bayanları bir görevli bulundurularak isim listesine yazabilir bakıldığında o kadar çok zor bir olay değil Maçlara bayanların da gelmesi Düzcespor için oldukça önemliyken  bütün illerde yapılan bu uygulamanın neden Düzce'de gerçekleştirilmediği anlaşılmış değil.
 Düzce şehir stadında eksikler biri de bir büfenin olmaması .Görüldü ki taraftar su almak için dışarı çıkmak zorunda kalıyor.Stadta büfe olduğu takdirde taraftarlar bütün ihtiyaçlarını giderebilir Düzce Gençlik spor il müdürlüğünün bu konuya da çözüm getirmesi gerekiyor.Düzcespor taraftarlarının müsabakaya ilgi göstermesi bunun yanında sadece bayanlar değil çocukların da maçlara ücretsiz girmesi  en doğal hakları.Eksiklikler ve problemler en kısa sürede çözümlendiğinde çocukları da geleceğin Düzcespor taraftarları olarak çoğaltabiliriz.
Yorumlar (3)
Düzceli 6 yıl önce
Tribünler boş. Ama bayanları almıyorlar. Bir de biletleri indşrmeleri lazım. Boş tribünlere oynasın daha mı iyi
geçen yıl BAYANLAR tribün 6 yıl önce
bayanlara geçen sen ücretsiz giriş vardı protokolun sağ tarafında. bu sene Düzcespor yönetimi ÇOK İLGİSİZ! biletleri pahalı yaptılar stat domluyor YAZIK!!! biletler en fazla 5 tl olmalı! fısatçılık yapmasın yönetim! stat boş kalıyor
Murat 6 yıl önce
Konu gençlik spor il müdürlüğü ile alakalı değil bütün girenlerin listesini Düzcespor belirliyor biletide Düzcespor ayarlıyor bayanlara ücretsiz durumunda Düzcespor ayarlıycak