banner851

banner614

BERGAMA MAÇINDA TAKIMIN BAŞINDA KİM OLACAK

Düzcespor’da Teknik Direktör Ahmet Duman’ın boşalan yerine kimin geleceği belli olmazken hafta sonu oynanacak Bergama Belediyespor Düzcespor maçında takımın başında kimin olacağı belli oldu.

banner619
Spor 01.02.2018, 12:09 01.02.2018, 14:52
656
BERGAMA MAÇINDA TAKIMIN BAŞINDA KİM OLACAK

Düzcespor’un hafta sonu oynayacağı Bergama Belediyespor deplasmanında takımın başında yardımcı Antrenör Emre Baykal’ın olacağı açıklandı.

Düzcespor Basın Sözcüsü Emrah Özer, Teknik Adam arayışlarına devam ettiklerini söyleyerek, Murat Şenvardar’la görüşmelerinin olumsuz geçtiğini belirtti. Özer, grubu ve Düzcespor’u tanıyan bir Teknik Adamın Düzcespor’a daha çok fayda getireceğini ifade ederek; 1 hafta içinde yeni bir Teknik Adamla anlaşacaklarını söyledi.

Düzcespor Pazar günü Bergama Belediyespor hazırlıklarını yardımcı antrenör Emre Baykal ile yaparken oyuncuların morallerinin yerinde olduğu gözlendi.

 

Yorumlar (5)
ne bilginiz ne fikriniz 4 yıl önce
selahattin kudu çıksın hoca getiremedi kendi yönetsin ne kerameti var bilmem hep başarısız hep hatalı seçimler ama hep kulübün içinde kulüp ne çekiyorsa böyle yöneticilerden çekiyo hep istanbula selam çakmak için
mantıkçı 4 yıl önce
Mevcut durumda en iyi alternatif Emre Baykal. Her gelen kısa sürede kaçıyor. Bırakın kendi çocuğumuz iş yapsın.
DÜZCELİ 81 4 yıl önce
Bırakın Emre Hoca ligin sonuna kadar bu görevi yapsın. Sıkıntı olmazz. Takım içinde bu ligi bilen tecrübeli topçu çok idare ederler. Çok da başarılı olurlar.
düzceli 4 yıl önce
gerçekçi olalım bu takım havasını kaybetti kimse yalandan hoca aramasın emre hoca devam etsin takımı düşürmesin yeter niye böyle diyorum para yok paraaaa yılmaz vural gelse bu takım şampiyon olamaz bunu herkesler biliyorda söyleyemiyorlar.THE ENT
Taraftar 4 yıl önce
Murat Şenvardar ile neden görüşmeler olumsuz oldu bunu herkes biliyor.