banner851

banner614

BEYKÖY’DE TEKNİK ADAM DEĞİŞİKLİĞİ

banner619

Bölgesel Amatör Ligi (BAL)’nde 8 yıldır ilimizi temsil eden Beyköy Belediyespor’da teknik adam değişikliğine gidiyor.

banner846
Spor 22.11.2017, 14:19
831
BEYKÖY’DE TEKNİK ADAM DEĞİŞİKLİĞİ
banner844

Beyköy Belediyespor teknik direktörü Adnan Özel son Alibeyköy maçına gitmeyince Beyköy Belediyespor yönetimi yeni teknik direktör arayışlarına gittiği öğrenildi.

Beyköy Belediyespor, Kenan Özen ve Ali Murat Erçoban ile bir görüşme yaptığı ve bu iki teknik direktör ile bir görüşme daha yapacağı bilgisine ulaşıldı. Beyköy Belediyespor bu iki teknik adamla anlaşma sağlayamaz durumda olursa başka teknik adamlara yöneleceği öğrenildi.

Beyköy Belediyespor hafta sonu, Kaynaşlı Belediyespor maçına çıkacağı ve her iki takımında alacağı puanların kendileri açısından önemli olduğu vurgulandı. Her iki takımda çalışmalarını yaparken Beyköy Belediyespor cephesinde takım kaptanının Çağlar Kul olduğu öğrenildi.
Çağlar Kul haber merkezimize şu açıklamalarda bulundu. “Zor günler geçirdik. Beyköy Belediyespor olarak bizler bunlara alışığız.” Dedi. Kaptan, Kaynaşlı Belediyespor maçına sıkı hazırlandıklarını ve amaçlarının üç puan almak olduğunu söyledi. Kul; “Kolay olmayacak ama Beyköy Belediyespor’un bal liginde tecrübeli takımlar arasında olduğunu bizler en iyisini ve en kötüsünü gördük taraftarlarımız bizleri yalnız bırakmasınlar”diye ifade etti.

Yorumlar (4)
Kazım Karabekir 4 yıl önce
EyvAllah kardeşim benin seviliyosun Şahabettin :))
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Kazım öyle diyorsa bizde yanındayız Çeto başkan... Trilyon harcayan Kaynaşlıyı alın altınıza hadi aslanlar..ölümüne 82 :)
Kazım karabekir 4 yıl önce
Çeto başkan parti kur oy verelim daima takımın yanındayız 82
Amatör sporcu 4 yıl önce
İyi seçim yapılmasa tskım düşer