banner851

banner955

“BİR AN ÖNCE BAŞKA ALANA TAŞINSIN”

Düzce Kadın Basketbol takımının orta okullar arasında yapılan turnuva sonucunda Türkiye şampiyonu olan kızlarımıza Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Basketbol tesisi hediye edildi.

Spor 23.08.2020, 11:13 23.08.2020, 11:51
4220
banner1032

Orta okullar Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olan kadın basketbol takımımıza verilen sözü yerine getiren Türkiye Basketbol Federasyonu, Düzce iline basketbol sahası ve soyunma odası yaptı.

Eski cezaevi yanındaki belediyeye ait ATOS dere kenarından Cumartesi Pazarı’na giden eski yol kenarına yapılan spor tesisi hali sporseverlerin içini sızlatırken görülen manzaranın ise utanç verici olduğu gözlerden kaçmadı.

Gelen ihbar üzerine gidilen bu yerde sarhoşların ve balicilerin ortak buluşma yeri olduğu, camların ve kapıların kırıldığı ayrıca saha içinde bulunan iki potanın bir tanesinin kırıldığı görüldü. 

                                                    

MİLLİ SERVET

Düzceli sporseverler Düzce için çok önemli olan basketbol sahasının bu alana yapılmasının yanlış olduğunu söyleyerek bu tesisin Kalıcı Konutlar veya başka alanlara yapılması gerektiğini vurguladılar. Sporseverler tarafından kötü vaziyette bulunan spor tesisi için büyük paralar harcanarak yapıldığına ve bu tesisin Düzce için Milli servet olduğuna dikkat çekildi.

Bu tesisin bu alandan başka alana taşınıp bakımının yapılması gerektiğini belirten sporseverler tarafından yapılan açıklamada, “Birçok yerlerde böyle bir tesise ihtiyaç duyulduğunu ve Kalıcı Konutlara veya başka bölgeye yapılmasının çok daha doğru olacak.” ifadesi kullanıldı.

banner844
Yorumlar (13)
Ramazan 2 yıl önce
Neyin yorumunu yapalım. Adres belli olsun diye işbaşı yaptırılan personellerin çalışmalarını teftiş kontrol etmeyen , davetleri ile sabah kahvaltı akşam davetlerin kaçırmayan idareci ve ya yöneticilerin olduğu bilinen bir ilde neyi tenkit edebiliriz . Bilinmiyor mu nerede ne yapıldığının. Üstüne üstlük prefabrike bina gördüğüm kadarıyla. ☺️☺️
Madur 2 yıl önce
Bu gibi gürültü çıkaran tesisleri medfun mahallerin dışına taşındım kimse evinde rahat uyuyamıyo emniyette gürültüyü denetlesin
Yener yeter 2 yıl önce
Ortaokul çocukları ne zaman kadın oldu admin?
Asabi 2 yıl önce
Söz konusu spor dalı ile ilgilenen karar verici kimseler bu alanı başından beri kullandırtsalardı ne tinerciler oraya musallat olur ne de demirbaş eşyaya zarar gelirdi
Spor sever Aydın kara 2 yıl önce
Tişk. Ler öncü siz olmasanız bu iş düzelmedi. İyi ki varsınız.
Melih 2 yıl önce
Kalıcıda var zaten herşeyi bizim buraya kalıcıya yapmayın yeter hem bahçesir burası artık kalıcı konutlar değil
Murat Aydın 2 yıl önce
Tşk. Ler öncü tv işte bu Düzceye verilen değer...
Birisi 2 yıl önce
Bu tesis hem yer olarak hem de amaca uygun olarak yanlış planlanmış. Basketbol sporuna gönül vermiş gençlerin haberi bile olmadan alelacele yapıldı. Sanki yangından mal kaçırırcasına ve gören gözlere göstermeden yapılan bu tesis maalesef şu an tinercilerin ve içkicilerin mekanı oldu. Çok yazık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
parçalı bulutlu