banner614

BİR GALİBİYET BİR BERABERLİK

banner619

Şampiyonluk hedefiyle hazırlık müsabakalarına devam eden Sivrikaya Sinerjispor gerçekleştirdiği 2 hazırlık müsabakasında bir galibiyet bir beraberlik aldı.

banner846
Spor 21.09.2015, 12:27
774
BİR GALİBİYET BİR BERABERLİK
banner844
2015-2016 sezonunda şampiyonluk hedefiyle takım kuran Sivrikaya Sinerjispor Cuma günü hazırlık müsabakalarının bir serisini ,topuk yaylasında Kamp yapan  Ankara Süper Amatör takımlarından Gölbaşı Belediyespor ile gerçekleştirdi.
Müsabakada iki takım da kontrolü oynamasına rağmen çift vuruştan Emre, Sivrikaya Sinerjispor!u 1-0 öne geçirdi.İlk yarıda S.Sinerjispor'un 1-0 üstünlüğü ile sonuçlandı.
İkinci yarıda Osman Bayraktar aldığı topu çıkarken kaptırınca rakip  Gölbaşıspor oyuncusu topu ağlara bıraktı ve durum 1-1 oldu.Golden sonra toparlanan Sivrikaya Sinerjispor Samet ile 2-1 öne geçti.İlerleyen dakikalarda iki takımda girdikleri posizyonları değerlendiremeyince hazırlık müsabakasını Sivrikaya Sinerjispor 2-1 aldı.
SivrikayaSinerjispor ikinci hazırlık müsabakasını Ankara Bağlumspor ile Cumartesi günü oynadı müsabaka 2-2 sona erdi maçın gollerini Gökhan ve Samet attı.Sivrikaya Sinerjispor Sportif Direktörü Arif Bayraktar Haber merkezimize yaptığı açıklamalarda Hazırlık müsabakaları serisine devam edeceklerini ve hazırlık müsabakalarının kendileri açısından iyi geçtiğini söyledi .Bayraktar 4 Ekim itibariyle maçların başlayacağı belirterek ilk müsabakayı Düzce Belediyespor ile oynayacaklarını ve amaçlarının lige iyi bir başlangıç yapmak olduğunu ifade etti.
Yorumlar (0)
25°
açık