banner851

banner614

Bisiklet yarışı Cuma günü yapılıyor

1.Bolu Dağı bisiklet yarışı Cuma günü yapılacak.Şu ana kadar 50 kişinin başvurduğu belirtilen yarışmaya, katılımın daha da artması bekleniyor.ç

banner619
Spor 26.06.2008, 17:45
214
Bisiklet yarışı Cuma günü yapılıyor

Kaynaşlı Kaymakamlığı tarafından 1. Bolu dağı bisiklet yarışı Cuma günü yapılacak.. Saat:17.00’da başlayacak olan yarışmaya 50 kişinin başvurduğu belirtirken bu sayının yarışma saatine kadar 100’ü bulması bekleniyor.

Bolu Dağından başlayacak olan bisiklet yarışı Darıyer dörtyol kavşağı, Kaynaşlı Meydan, Karaçalı, Kalıcı Konutlar gidiş ve dönüş güzergahından devam ederek Kaynaşlı Kaymakamlığının önünde sona erecek. Yarışma esnasında Bolu Dağının Ankara İstikameti tek taraflı olarak trafiğe kapatılacak.

Yarışmaya katılacak olanlar istedikleri bisiklet ile katılabilecekler ve yarışmada spor kıyafetler giyebilecekler. Her yaştan katılımın serbest olduğu yarışmada 18 yaşından küçük olanlar başvuru merkezinden aldıkları aile muvafakat namesini velilerine onaylatarak yarışabilecekler. Yarışmada ilk üç dereceyi alanlardan ,Birinciye büyük altın, madalya eşofman, ikinciye yarım altın, madalya , eşofman verilirken üçüncülüğü alan da çeyrek altın, madalya ve eşofman ile ödüllendirilecek..

Yorumlar (0)