banner851

banner614

BU GENÇLERE YAZIK

banner619

Düzce ilinin en güzel yerlerinden biri olan eski adıyla Kalıcı konutlar yeni adıyla Bahçeşehir mahallesinde gençler spor yapamamaktan şikâyetçi.

banner846
Spor 05.05.2021, 11:31 05.05.2021, 12:57
4376
BU GENÇLERE YAZIK
banner844

Türkiye’nin hiçbir ilinde 40 bin kişinin yaşadığı bir yerde spor alanlarının olmadığı bir yer olmazken, buna Düzce ili öncülük ediyor. Son olarak Sakarya ili kalıcı konutlara neler yapıldığını görürken, içimizin kan ağladığını, neden bunun Düzce iline yapılmadığını sorguladık.

Düzce Bahçeşehir gençleri ile konuştuğumuzda burada her bölgeye semt sahaların olmasını isterlerken oyun alanlarının spor yapacak yerlerinin olmadığını ifade ettiler.

Bu sözler Sakarya ili gençlerinin ne kadar şanslı olduğunu gördük. Sakarya ilinde yapılan spor kompleksinin ise göz kamaştırdığı gözlerden kaçmadı.

SONA GELİNDİ

Sakarya 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde bulunan Yeni kent Spor Kompleksi'nde futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası bocce ve yüzme havuzunun yanı sıra yürüyüş parkurları yapımının sonuna gelindi.

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Şube Müdürü V. Özgür Aygün, Tesis Amiri İsmail Yılgın ile birlikte, Yenikent Spor Kompleksini ziyaret ederek, yeni yapılan, futbol sahasını yerinde incelemelerde bulundu.

Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Yaşar Zımba, "65’e 105 ölçülerindeki Futbol Sahası, Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının yapılabileceği bir halde. Sakarya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Arif Özsoy’a Amatör Spor dallarına yapmış olduğu destek ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Şube Müdürü V. Özgür Aygün, “20 dönümlük alan üzerinde sadece Yenikent Spor Salonu’muz vardı. İçerisinde 3 tane bireysel salon vardı. Spor salonu içerisindeki bireysel antrenman salon sayısını 5’e çıkardık. Araziye futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası bocce ve yüzme havuzunun yanı sıra yürüyüş parkurları yapımı çalışmalarımızın da sonuna gelindi. Sakarya’mıza hayırlı olsun. SASKF Başkanı Yaşar Zımba’ ya ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Yeniden seçilen Başkanlık görevinde de başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (11)
Vatandaş 3 ay önce
Belediye sosyal ağlarda istekleri sorsun talepleri görsün
Vatandaş 3 ay önce
En azından bir yürüyüş ve koşu zamini yapın. Futbol sahası nedir ya? Burada varolan basketbol sahalarına bile bakmıyor belediye.
üniversiteli 3 ay önce
konuralpte bir tane basketbol sahası yok utanın
Rumuz 3 ay önce
Kalıcı konutlardaki güreş sahasını söktünüz ama duvarları kaldı. Bunları da söker misiniz? Bir yapıyorsanız tam yapın
Mehmet arı 3 ay önce
Arkadaşlar gençlik merkezi hangi faaliyetleri yapıyor. Yüzme havuzu diyorsun yazın kaç lira olduğunu bilmiyorsunuz parası olanlar buraya gitsin bizler basketbol voleybol futbol sahası istiyoruz.. Siz hangi çağda yaşıyorsunuz.
bahçeşehirli 3 ay önce
anlaşılan gençlik merkezini ziyaret etmemişsiniz? yüzme havuzunu para ile kullandığımızdan bedelini biliyoruz. kapalı spor salonunda ve açık alanda basketbol, voleybol futbol sahaları mevcut. anlaşılan spor kompleksini de hiç ziyaret etmemişsniz :)
gençlik 3 ay önce
gençlere yazık dediğiniz yerde gençlerden haberiniz yok. gençlik merkezini ziyaret etmemişsiniz. Bu haberden sonra bi gençlik merkezi ve imkanlarını görmenizi tavsiye ederim.
vatandaş 3 ay önce
yapılan yatırımlar neden göz ardı edilir? spor salonu, yüzme havuzu,halı saha, tenis kortu. bunları yok sayıyosanız siz bahçeşehirde yaşamıyorsunuz :)
Resul İnan 3 ay önce
konuralp şehit murat demir mahallesi ne bir salıncak bir kaydırak koyamamış adam bunlar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın