banner851

banner614

BU MAÇI KOLAYA ÇEVİRİN

banner619

Düzcespor’un en önemli oyuncularından olan Mutlu Güler, Kozanspor maçında gördüğü sarı kart nedeniyle cezalı duruma düştü. Cezalı duruma düşen Güler’in, Adıyamanspor karşısında oynamayacağı öğrenildi.

banner846
Spor 05.02.2021, 12:13
931
BU MAÇI KOLAYA ÇEVİRİN
banner844

Temsilcimiz Düzcespor’da cezalı duruma düşen Mutlu Güler, kırmızı lacivertli ekibin oynadığı son müsabaka olan Kozanspor maçında gördüğü sarı kart nedeniyle Adıyamanspor karşısında forma giyemeyecek. Cezalı duruma düşen Mutlu Güler’in yerine Oğulcan’ın forma giyeceği öğrenildi. Düzcespor’un Boluspor’dan kiraladığı Mutlu Güler, son maçlarda oynadığı oyun ile Düzcespor taraftarların gönlünde taht kurarken spor otoritelerinin de dikkatini çekti.  Spor otoriteleri Mutlu Güler’in bundan sonraki maçlarda daha dikkatli olmasını isteyerek Güler’in Düzcespor’a çok iyi katkı sağladığını söylediler.

TOPLAM 4 OYUNCU OLDU

Düzcespor’da sakatlığı devam eden Bulut Kaya, Enver Ayyıldız ve Furkan Saki’nin dışında cezalı duruma düşen Mutlu Güler ile toplam 4 oyuncu Adıyamanspor maçının kadrosunda yer alamayacaklar. Temsilcimiz Düzcespor, Adıyamanspor hazırlıklarına bugün devam ederken takım genel olarak galibiyete hedeflendi.

Yorumlar (0)