banner851

banner614

BULUT’TAN ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUKLAR

banner619

13-15 Haziran tarihleri arasında Amasya’nın Merzifon ilçesinde düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir tarafından dünya ve Türkiye çapında başarıları bulunan sporcuların katıldığı şampiyonada, Düzceli bilardo sporcusu Savaş Bulut birincilik kürsüsüne çıkarak oldukça büyük bir başarıya imza attı.

banner846
Spor 21.06.2014, 10:50
204
BULUT’TAN ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUKLAR
banner844

Düzce’nin en başarılı sporcularından Savaş Bulut, Merzifon ilçesinde düzenlenen 3 Bant Şampiyonasında birinci olarak Uşak Özel Türkiye Şampiyonasından bir hafta sonra yeniden şampiyonluk kürsüsüne çıktı. Düzce’de bilardonun marka ismi olan Savaş Bulut, “ Uşak ve ardından Merzifon’da iki turnuvayı art arda kazanmış olmak hem kendim adına, hem ailem, hem de Düzce adına beni çok gururlandırdı. Bilardoda çok heyecan verici gelişmeler oluyor. Yeni başkanımız Ersan Ercan hem bilardonun okullara seçmeli ders olarak yayılması konusunda hem de televizyonda yayınlaması konusunda ciddi ön protokollere imza attı. Ben açıkçası önümüzdeki yıllarda bu sporda ciddi bir atılım ve patlama bekliyorum. Bu arada benden dolayı bilardo sporuna sponsor olan Uğurtaş firması ve Timur Nezir’e teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

AİLELERE BİLARDO ÇAĞRISI

 

Milli Bilardo sporcusu Savaş Bulut, ailelere de çağrıda bulunarak, çocuklarını güven içinde bilardo salonlarına göndermelerini istedi. Bulut, “ Lisanslı sporcu olsunlar, onların iyi birer birey ve sporcu olması konusunda elimizden geleni sonuna kadar yapacağımızdan emin olabilirler” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu