banner851

banner614

“BÜTÜN ESNAFLARIMIZ DÜZCESPOR’A DESTEK VERMELİ”

Düzcespor için başlatılan “Hatıra Bilet” kampanyasına destekler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bugün “Hatıra Bilet” alarak takıma destek veren Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı, esnaflara kampanyaya destek verme çağrısında bulundu.

banner619
Spor 27.01.2021, 18:17 27.01.2021, 18:23
1313
“BÜTÜN ESNAFLARIMIZ DÜZCESPOR’A DESTEK VERMELİ”

Düzcespor Yönetimi tarafından başlatılan “Hatıra Biletkampanyasına destekler her kesimden sürüyor. Kampanyaya destek vermek için “Hatıra Bilet” alan DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı Düzce esnaflarına takıma destek vermeleri için, “Hatıra Bilet alın” çağrısı yaptı.

Maçların seyircisiz oynandığı için takımın ekonomik yönden etkilenmemesi için başlatılan bu kampanyaya ile ilgili “Takımımıza sahip çıkmalıyız” vurgusu yapan Kayıkçı, “Bu güzel günde bizim de çağrımız isabetli olur diye düşünüyorum. Düzcesporumuza, Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, çok büyük emek verdi. Çok büyük özveri ile çalışıyor ve çok büyükte yük aldı. Takımımızı belirli noktalara getirdi ve hala taşımaya devam ediyor. Burada ‘Ben Düzcespor’luyum’ diyen, Düzcespor’u seven, Düzce’de ticaret yapan, esnafı, işçisi, memuru, çiftçisi, yani bütün Düzce halkının Düzcespor’a destek vermesini bekliyorum. Şu anda bir bilet dahi alarak Düzcesporumuz’a destek verelim. Ben Düzce’de bulunan bütün esnaf ve sanatkarlarıma, yanlarında çalışanlarına hatıra bileti alma çağrısında bulunuyorum. Bir biletle bile takımımıza destek verebilirler. Ben bunu yürekten arzu ediyorum. Düzcespor’un bu dönem şampiyon olacağına da inancımız sonsuz. Düzcespor bu kadar kariyerli bir noktaya gelmişken, bunu düşürmeyelim. Bugün seyircisiz futbol oynanıyor. Ben Düzce’deki bütün esnaf ve sanatkarlarımıza hiç olmazsa bir bilet ile, gücü olan 10 bilet ile destek vermelerini istiyorum” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Vahdet Kapba 8 ay önce
Duzcesporumuz için o sene bu sene..#sampiyonduzcespor

Esnaf diye sinirlandirmayalim..Kendini duzce 'li hisseden herkes destek olmalı.

Ne kadar us lige çıkarsak, esnaf da o kadar kazanır..
Ahmet Türkmenoğlu 8 ay önce
Desob baskani bir aylık maaşıyla katkıda bulunsun kac bilet almış merak ettik
o5 8 ay önce
esnaf altın çağını yaşıyor şu anda..
hasırcı 8 ay önce
Bırak bileti sokakta mendil satsak bir tane almazlar 50 tane bilet alıyorlar ilk önce insana yardım yazık valla
:) 8 ay önce
esnaf kan ağlıyor bir de destek mi yapacaklar esnafa destek olunsun ilk önce