banner851

banner955

BÜTÜN LİGLER İÇİN KONUŞTU

Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık Öncü Televizyonu’nda yayınlanan Sportmence programında bütün ligler için açıklamalarda bulundu.

Spor 30.06.2020, 11:11 30.06.2020, 11:14
1020
BÜTÜN LİGLER İÇİN KONUŞTU

Başkan Erdoğan Bıyık yaptığı konuşmasında Düzcespor’un tesisleşme adına büyük hamleler yaptığını söylerken yapılacak tesislerle birçok takımın önüne geçeceğini belirtti. Başkan Bıyık “Başkanımız Gökhan Kapoğlu nezaretinde büyük işler çıkaracağız ve çıkarttık” ifadelerini kullandı. Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık kulüplerin maçları oynamak istememesinin nedenini kendilerini kurtarmak adınagösterdikleri son çırpınışlar derken “TFF son kararını verdi.” dedi. Bıyık “Düzcespor olarak sahada kaybetmeyi kabul ederiz ancak masada kaybetmeye tahammül edemiyoruz” diye vurgu yaptı.

BAL ve Süper Amatör

Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık “Bölgesel Amatör Küme’yi TFF’nin karar vereceğini” söylerken “Süper Amatör Küme büyük bir ihtimal ile oynanmayacak ama son kararı TFF verecek” dedi. Bıyık “Buna göre ligde 1.olan Akçakocaspor Bölgesel Amatör kümeye çıkacak ama bu kararı yine TFF onaylayacak” diye ifade etti.  Başkan Erdoğan Bıyık 2.Amatör Küme içinse kurul toplantısında bir teklif verdiklerini söylerken bu teklifin kabul edildiğini 1.Amatör Küme ile 2.Amatör Kümenin birleştirildiğini ifade etti. Bıyık ayrıca “1.Amatörde oynamak istemeyen takımların 2.Amatörde kalabilir” dedi.

Yorumlar (0)
28
kapalı