banner614

BÜYÜK BİR EKSİĞİ KAPATIR

banner619

Düzce Şıralık mahallesinde bulunan Düzcespor Tesisleri’nin bahçesindeki futbol sahasının suni çimleri sökülerek normal çim sahaya dönüşüm işlemi gerçekleştirildi.

Spor 03.11.2020, 15:05 03.11.2020, 15:06
1296
BÜYÜK BİR EKSİĞİ KAPATIR
banner785

Büyük bir özveri ile Düzcespor Tesisleri’nin bahçesindeki futbol sahasının suni çimleri kaldırılarak görevli ekipler tarafından normal çim saha ekimi gerçekleştirildi. Sahanın yapım aşamasını üstlenen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, sökümü gerçekleştirilen suni çimleri Bahçeşehir’de bulunan eski sahalara aktarılmasını belirtti. 50 bin kişilik nüfusun bulunduğu Bahçeşehir’de sadece 1.bölgede bulunan futbol sahası hizmete devam ediyor. Diğer bölgelerde ise gençlerin spor yapabileceği bir saha bulunmuyor. Bu yüzden sökülen suni çimlerin bu bölgelere aktarılmasının çok doğru bir karar olduğu spor otoriteleri belirtildi. Sporseverler tarafından ise “Gençlerin en azından futbol oynayabilecek bir yerleri olacak.” ifadesi kullanıldı.

Yorumlar (2)
CAN 3 ay önce
DÜZCEMIZ SANKI KÖY HARBIDEN NE O SEHIR MERKEZINDE O ESKI KÜLÜSDÜR EVLER BI DEPREM OLSA YERLE BIR VE YAYA YOLARI ARABALAR ISGAL ETMIS ELETIRIK TELERI VE TIRAFO NEDEN YER ALTINA ALINMAZ NUSRETDIN MH LESI BERBART TIRAFO EVIN IKINCI KATINDA ÖRÜMCEK AGASI OLMUS
Ramis yılmaz 3 ay önce
Çok doğru bir düşünce kalıcı konutlarda böyle sahalara gerçekten ihtiyaç var..
kapalı