banner851

banner614

ÇEKİŞMELİ MÜCADELE

banner619

Düzce süper amatörde Pazar günü oynanan Sivrikaya Sinerjispor ile Üçyolspor müsabakasını kazanan taraf Sivrikaya Sinerjispor oldu.

banner846
Spor 16.10.2017, 17:54
777
ÇEKİŞMELİ MÜCADELE
banner844

Oynanan müsabakada Sivrikaya Sinerjsipor 3-0 mağlup durumdayken müsabakayı 4-3 kazandı. Müsabakaya Üçyolspor ilk dakikalarda  bulduğu iki gol ile 2-0 galip duruma düştü. İlk yarının sonlarına doğru Üçyolspor bir gol daha atınca durum 3-0 oldu. Bu golden sonra Sivrikaya Sinerjispor rakip kalede bir gol atınca fark ikiye düştü. İlk yarı 3-1 skor ile bitti.

İkinci yarıya Sivrikaya Sinerjispor tam tersi oyun üstünlüğünü ele alınca rakip kalede tehlikeli ataklar geliştirdi. Sivrikaya Sinerjispor bulduğu goller sonucunda müsabakayı 3-3 yaptı. İlerleyen dakikalarda Üçyolspor oyuncuları tamamen oyundan düşünce Sivrikaya Sinerjispor rakip kalede bir gol atıp müsabakada 3-0 mağlup durumdayken 4-3 öne geçmeyi başardı. İlerleyen bölümlerde başka gol olmayınca müsabakayı Sivrikaya Sinerjispor 4-3 kazanıp üç puanın sahibi oldu. Müsabakadan sonra haber merkezimize açıklamalarda bulunan Sivrikaya Sinerjispor teknik sorumlusu Yaşar Kaviloğlu 1 haftalık takım olduklarını söyledi ve 3-0 mağlup durumdayken müsabakayı 4-2 kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Kaviloğlu, ‘’Rakip için çok zor bir durum futbolda böyle sonuçlar çıkıyor’’dedi. Üçyolspor teknik sorumlusu İrfan Şirin ise şöyle konuştu; ‘’müsabakada 3-0 galip durumdayken maç bitti havasına girdik, ciddiyeti elimizden kaçırdık’’ dedi.

Yorumlar (3)
ÜÇYOLLU 4 yıl önce
BU İRFAN ŞİRİNE ANTRENÖR BELGESİ VERENLER HİÇ Mİ SINAVA SOKMADINIZ ARKADAŞ DELİ OLDUK MAÇI İZLERKEN OYUNCULAR 60. DAKİKADA BİTTİ ORTA SAHA KORİDOR GİBİ GEÇİLİRKEN HOCANIN YAPTIĞI TUHAF DEĞİŞİKLİKLER MAÇI RESMEN SİVRİKAYAYA HEDİYE ETTİ YAZIK
büyük hoca 4 yıl önce
yaşar hoca büyük hoca tebrikler
Düzceli 4 yıl önce
İrfan şirin hocam taklalara başladı...!