banner615

banner614

banner701

CEZALI VAR, COVİD-19 VAR

banner619

14-11-2020 tarihinde oynanacak Düzcespor Alanya Kestel maçında bazı oyuncular formalarına kavuşurken bazı oyuncuların cezalı ve Covid 19 olduğu öğrenildi.

Spor 13.11.2020, 10:49
2424
CEZALI VAR, COVİD-19 VAR
banner785

Cumartesi çok önemli maça çıkacak Düzcespor’da bir sevindirici haber gelirken bir üzücü haber geldi. Düzcespor Alanya Kestel maçında Abdullah ve Metin’in cezalı Onur’un Oğulcan, Faruk, Barış, Hazarcan ve Muhammet Emir Yıldırım’ın Covid 19 hastalığının devam etmesi nedeni ile nedeni ile bu müsabakada yer alamayacaklar. Sıddık ve Nevzat ise takıma geri döndüğü Alanya Kestel maçında yerlerini alabilecekler.

DÜZCESPOR NASIL KADRO İLE ÇIKACAK

Düzcespor Alanya Kestel maçına muhtemel şu kadro ile çıkacak. Kalede Furkan savunmada Enver, Batuhan, Osman Boz, Furkan Saki orta sahada Sıddık, Bulut Kaya sağ kenarda Mutlu, sol kenarda Nevzat bu dörtlünün önünde Yusuf ileri uçta Malik şeklinde çıkması bekleniyor.

Yorumlar (1)
TUNÇ 3 hafta önce
Kaleci Furkan son maçlarda güven vermiyor ve hatalarıyla ön plana cıkıyor.Defans hattı hastalık ve cezalar nedeniyle sağbek Enver dısında ideal kadronun uzaginda...Sağ kanat Metin ve golcümüz Ömer Faruk da önemli eksikler....Her şeye rağmen Alanya Kestel maçı zirveye tutunmak açısından çok önemli bir maç...Kazanmalıyız
13°
açık