banner851

banner614

ÇİÇEĞİ BURNUNDA YÖNETİM UMRE'DE

banner619

Düzcespor'un çiçeği burnunda Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi İslam Keleş'in de aralarında bulunduğu Düzcespor yönetimi kutsal topraklara gitti.

banner846
Spor 16.11.2019, 12:25 16.11.2019, 12:49
2849
ÇİÇEĞİ BURNUNDA YÖNETİM UMRE'DE
banner844
Düzcespor'un yeni Başkanı Gökhan Kapoğlu, üstlendiği bu önemli görevin ardından umre vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklara gitti. Başkan Kapoğlu ile birlikte Oxijen Medya Sahibi İslam Keleş'in de aralarında bulunduğu Düzcespor yönetiminden bazı isimler Suudi Arabistan’a uçtu.
Düzcespor yönetiminden oluşan kafileyi taşıyan uçağın kutsal topraklara inmesi ile birlikte umre görevi başladı. Bazı yöneticiler ilk umreyi yapmanın heyecanını yaşarken, bol bol dua edip namaz kılan heyet kutsal ve önemli mekanları da gezerek ibadet edecek.


Masrafları kendi ceplerinden karşılayan Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetiminin Düzce'de hayırlı işler gerçekleştirmek adına attıkları adımı daha ilerilere taşımak hedefiyle kutsal topraklarda huzur ve sonsuz maneviyatı yaşayacak.Bir Müslümanın en kutsal ve en önemli görevleri arasında yer alan umre ibadetini yerine getiren Düzcespor kafilesinin, Allah-ü Teala umre ve yaptıkları ibadetleri kabul etsin...

 
Yorumlar (8)
Arif 2 yıl önce
Şaka gibisiniz kültür turudur sizin için gelince kaldığınız yerden devam
Düzcesporlu 2 yıl önce
Şurda haber değeri taşıyan herhangi bir şey gören varsa bizi bilgilendirsin lütfen.
Özhan 2 yıl önce
Masrafları kendi ceplerinden karşılayacaklar tabi benmi karşılayacaktım
Hey yavrum hey dzc. Boşna 2 yıl önce
Reklam kokan hareketler bunlar mayk...Cici kardeşler umrede...
ahmet hakan 2 yıl önce
hadi insanları kandırıyorsunuzda Allahıdamı kandırıyorsunuz siz aklınızca vay şimdi bunlarahacı abi diycekler ha büyük cami tayfasınada takılırsınız tam olur şimdi
Hasan 2 yıl önce
Bu nasıl haber yahu ? Saçmalık. Ayrıca tabi kendi ceplerinden karşılayacak kul hakkıyla gidecek değillerdi ya ?
AÇIK HAVA 2 yıl önce
KENDİNİZE BİR ÇEKİ DÜZEN VERİRSİNİZ İNŞALLAH
Çok geç kalınmış durum 2 yıl önce
Ben de hep merak ederdim bu İngiliz ler Almanlar Fransızlar ve Brezilyalılar futbolda niçin bu kadar başarılılar da Araplar bu işte bu kadar başarısızlar diye. Meğer işin sırrı başka imiş. Niye bu güne kadar söylemediniz de DÜZCESPOR umuz yıllarca 3. ligde sürünür.
19°
açık