banner851

banner614

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR- HENDEKSPOR MÜSABAKASI SONA ERDİ

banner619

Çilimli Belediyespor, 3. Lig terfi maçlarında finale kalırken bugünkü rakibi Hendekspor ile Yalova Atatürk Stadında karşılaşmada ilk yarı tamamlandı. Müsabakada iki taraftan da gol sesi çıkmazken iki takımda mutlak galibiyetle mücadele ettiği müsabaka Hendek Spor'un 4-1 lik galibiyetiyle sona erdi. Temsilcimiz Çilimli Belediyespor' un müsabakadan aldığı 4-1 lik yenilgiyle 3. lige çıkma hayalleri sona erdi.

banner846
Spor 11.07.2021, 14:08 11.07.2021, 20:19
2433
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR- HENDEKSPOR MÜSABAKASI SONA ERDİ
banner844

Düzce temsilcisi Çilimli Belediyespor ile Hendekspor müsabakası başladı. Müsabakaya mutlak galibiyet için çıkan temsilcimiz Çilimli Belediyespor üç puan için sahada.  Zorlu 90 dakika sonunda gülmek isteyen Yeşil- Beyazlı ekibimizde morallerin yüksek olduğu ifade edildi. Müsabakanın ilk yarısında baskılı futbolunu ortaya koyan temsilcimiz Çilimli Belediyespor rakibi Hendek Spor'a kalesini kapatırken, rakip kalede ilk yarıda gol bulamadı. İki takımında çabaları golle sonuçlanamadı. Müsabkanın ilk yarısı Çilimli Belediyespor 0-0 Hendek Spor 

Çilimli Belediyespor - Hendekspor müsabakasında ikinci yarının 48. dakikasında Ahmetle 1-0  öne geçen temsilcimiz Çilimli Belediyespor farkı korumaya çalışırken müsabakanın son dakikasında kalesinde golü gördü. 90. dakika beraberlik golüyle müsabaka 15' er dakikalık uzatmaya gitti. 

1-1 lik eşitlikle başlayan uzatma devrelerinde iki takımda multak gol için sahaya çıktılar. Müsabakanın 93. dakikasında bulduğu gol ile 2-1 öne geçen Hendek Spor takımı temsilcimiz karşısında öne geçerken, temsilcimiz Çilimli Belediyespor rakibi karşısında beraberlik golünü ararken kalesinde 98. dakikada üçüncü golü gördü. Müsabakada beraberlik için tüm yolları deneyen temsilcimiz 105. dakikada yediği dördüncü gol ile yıkıldı. Müsabakanın ilerleyen dakikalarında temsilcimiz müsabakanın 114. dakikasında kırmızı kart görerek müsabakaya 10 kişi devam etti. İlerleyen dakikalarda ikinci kırmızı kartı gören temsilcimiz müsabakaya 9 kişi devam etti. 

Şampiyonluk paralosıyla müsabakaya çıkan temsilcimizin, müsabakadan aldığı 4-1 lik yenilgiyle 3. lige çıkma hayalleri sona erdi.        

Çilimli Belediyespor ile Hendekspor müsabakası Öncü RTV Facebook Sosyal Medya Hesabı üzerinden canlı olarak veriliyor. 

Maç Başladı:

Dakika 5'-: Çilimli Belediyespor müsabakanın ilk dakikalarında rakibi Hendek Spor takımına karşı baskılı bir futbol ortaya koyuyor.  

Dakika 10'-: Çilimli Belediyespor takımı kullandığı uzun topla rakip ceza sahasına girdi, Düzcesporlu oyuncular pozisyondan yararlanamadı.  

Dakika 12'-: Hendek Spor takımı serbest vuruş kullandı. Atışı Çilimli Belediyespor savunması karşıladı ve uzaklaştırdı. 

Dakika 15'-: Çilimli Belediyespor takımı orta sahada kaptığı top ile atağa çıktı. Açılan ortayı Hendekspor kalecisi karşıladı. 

Dakika 18'-: Hendek Spor takımının atağında topla buluşan forvet oyuncusunun çektiği şut yan ağlarda kaldı.

Dakika 28'-: Hendek Spor takımı sol köşeden kullandığı korner atışından yararlanamadı. Kullanılan atışı Çilimli Belediyespor savunması uzaklaştırdı.

Dakika 32'-: Hendek Spor takımı orta sahaya yakın bir bölgeden duran top kullandı. Yapılan atışı Çilimli Belediyespor kalecisi karşıladı.

Dakika 36'-: Hendek Spor takımı Çilimli Belediyespor ceza sahası köşesinden durab top kullandı. Kullanılan atışı Çilimli Belediyespor savunması karşıladı. Dönen topu değerlendiren  Hendek Spor takımı golle buluşamadı ve top Çilimli Belediyespor kalecisinde kaldı.

Dakika 38'-: Çilimli Belediyespor takımı orta sahada kaptığı top ile Hendek spor kalesine hucum yapmak istedi fakat ofsayt bayrağı kalktı.

Dakika 39'-: Hendek Spor takımının atağında çekilen şutu Çilimli Belediyespor kalecisi mutlak golü çıkardı. 

Dakika 40'-: Çilimli Belediyespor takımında 6 forma numarasıyla Batu sarı kart gördü.

Dakika 41'-: Çilimli Belediyespor atağında çekilen şut auta çıktı.

Dakika 44'-: Hendek Spor takımının atağında ceza sahası önünde topu kapan Hendek spor oyuncusunun çektiği şut az farkla auta çıktı.  

Dakika 45'-:Çilimli Belediyespor takımı atağında topla buluşan forvet oyuncusu pozisyondan sonuç alamadı top taca çıktı. 

Dakika 45+1'-: Kullanılan atışta topu kapan Çilimli Belediyespor takımının çektiği şutta top az farkla auta çıktı. 

Dakika 48'-: Çilimli Belediyespor atağında çekilen şutu Ahmet ile gole çeviren temsilcimiz rakibi karşısında 1 farkla önde.

Dakika 50'-: Hendek Spor takımının atağında topu filelerle buluşturdu fakat ofsayt gerekçesiyle gol iptal edildi.

Dakika 63'-: Hendek Spor takımının atağında pozisyonu değerlendirmedi top auta çıktı.

Dakika 64'-: Hendek Spor takımının atağında çekilen cılız şut auta çıktı.

Dakika 65'-: Hendek Spor takımı  Çilimli Belediyespor ceza sahası önünden duran top kullandı.  Çilimli Belediyespor savunması topu uzaklaştırdı. 

Dakika 67'-:Hendek Spor takımı kaptırılan topu fırsata çevirerek Çilimli Belediyespor ceza sahasına girerek şut çekti, top savunmadan döndü. 

Dakika 74'-: Hendek Spor takımı korner atışı kullandı. Kullanılan atışı Çilimli Belediyespor savunması uzaklaştırdı. 

Dakika 79'-: Hendek Spor takımının sağ köşeden kullandığı korner atışını kalecimiz auta çıkardı. 

Dakika 81'-: Çilimli Belediyespor rakibi karşısında ikinci golü ararken Hendek Spor takımı tamamen kapanarak beraberlik golünü arıyor. 

Dakika 86'-:  Hendek Spor takımının atağında açılan ortayı kafayla karşılıyan forvet oyuncusu topu auta attı.

Dakika 87'-:Hendek Spor takımının atağında ceza sahası içinde savunmamız topa elle müdahale etti.Penaltı atışını gole çeviren Hendek Spor takımı temsilcimiz karşısında 1-1 lik beraberliği yakaladı. 

Dakika 90+1'-: Çilimli Belediyespor atağında çekilen şut rakip kalecide kaldı. 

Dakika 90+6'-: Çilimli Belediyespor - Hendekspor müsabakasında 90 dakika 1-1 lik beraberlikle sonuçlandı. Müsabakada uzatma devreleri 15' er dakikalık iki devre halinde oynanacak.

Dakika 92'-: Çilimli Belediyespor atağında forvet oyuncumuz atılan topu karşılayamadı ve rakip oyuncu topu kornere attı. Kullanılan korner atışında top karambolde kaldı ve kaleci topu uzaklaştırdı.

Dakika 93'-:Hendek Spor takımı kontra atakla temsilcimizin kalesine yüklendi. çekilen şutta top filelerle buluştu. Müsabakada skor Çilimli Belediyespor 1-2 Hendek Spor 

Dakika 98'-: Hendek Spor takımının kontra atağında top üçüncü kez filelerimizle buluştu. Müsabakada skor Çilimli Belediyespor 1-3 Hendek Spor 

Dakika 102'-: Çilimli Belediyespor tüm hatlarıyla Hendek Spor kalesine yükleniyor.  

Dakika 103'-: Çilimli Belediyespor sol köşeden kullandığı köşe vuruşunda top karambolde kaldı ve Çilimli Belediyesporlu oyuncu atışını yaptı. Net gol poziysonunda top auta çıktı.

Dakika 105'-:Hendek Spor takımı kaptığı top ile kendi sahasından çıkarak ceza sahamız önünde çekilen şutta top filelerimizle buluştu. Müsabakada skor Çilimli Belediyespor 1-4 Hendek Spor

Dakika 110'-: Hendek Spor Takımı, 5'inci gol arayışında, temsilcimiz Çilimli Belediyespor ise kendi sahasına çekildi.

Dakika 114'-: Çilimli Belediyesporlu futbolcu rakibine yaptığı faul nedeniyle kırmızı kart gördü. Çilimli Belediyespor, maçı 10 kişi oynuyor.

Dakika 119'-: Çilimli Belediyesporlu futbolcu rakibine yaptığı faul nedeniyle kırmızı kart gördü. Çilimli Belediyespor, maçı 9 kişi oynuyor.

Yorumlar (15)
Kazım Karabekir 3 hafta önce
HER ZAMAN HERYERDE BEYKÖYSPOR 82
Kazım Karabekir 3 hafta önce
Mehmet sana dicek söz bulamıyorum seni kendinle baş başa bırakıyorum :) çünkü seninle konuşulmaz ok istediğini yaz sana cevap yok
MEHMET 3 hafta önce
Doğrularla yüzleşince verecek cevabında yok bakıyorum 82 Kazım. Düzcespor dan elini çek ve Beyķöýünde debelen. Düzcespor hakkındada konuşma çünkü bizim niyeti kötü olanların yorumuna ihtiyacımız yok.
TUNÇ 3 hafta önce
Kazım kardeşimize laf yok. Yeni sezonda Duzcespor u birlikte yorumlayacagız. Aradaki tatlı atışmalarda işin tadı tuzu olacak. Sağlıkla kal kardeşim.
Kazım Karabekir 3 hafta önce
EyvAllah tunç kardeşim bu arada kuralar çekildi baktım gruplara resmen ölüm grubuna düşmüşünüz ama bakalım neler olcak :) hadi hayırlısı
Kazım Karabekir 3 hafta önce
Sporcu kardeş Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir lafı var bilirmisin ; Ben sporcunun Zeki çevik ve ahlaklı olanını severim diye yani burdan anlayacağını anlayabilirsin.Ben bir önceki yorum da samimi şekilde duygularımı belirttim heleki taraftar olarak çok kötü bir durum.Siz beni anlamakta güçlük çekiyorsunuz aynı pozisyonda Şanlı Beyköyspor olmuş olsaydı o zaman da derdim 3.lig hayal diye çünkü baya külfet gereken yer 3.lig o yüzden ben düşüncelerimi beyan ederim burası herkeze yorumlara açık isteyen düşüncesini paylaşabilir özgür bir ülkede yaşıyoruz kimisi haberi okur geçer bende okuyup yorum yapıyorum düşüncelerimi dile getiriyorum.Sen çıksın istedin beyan ettin fikrini bende dedim ki çıkamaz dedim olay bundan ibaret uzatmayada gerek yok seneye yine buralardayım ALLAH’a emanet olun kalın sağlıcakla -82-
MEHMET 3 hafta önce
Güzel kardesim ahlaktan bahsediyorsun utanmadan.Sana hatırlatayım istersen.Bir yorumunda koyayım gibi kelimeler kullandığın icin yorumunu sayfadan kaldırdılar.Ahlak dersi vereceğine kendine bak önce.Ayrıca yorumlarında samimide değilsin dürüstde değilsin.Bu palavralara kimse inanmaz.Sen Düzceli olamazsın.Zatende olma daha iyi.Çünkü senin gibiler yüzünden şehrimiz yerinde sayıyor.
İbrahim 3 hafta önce
2.yari 48.dk da 1-0 öne geçtiğimiz maçta,87 de beraberlik golü ve uzatmalarda peş peşe gelen goller,3.ligin kapısından döndük.1-0 öne geçtikten sonra katı bir savunma yaparak skoru koruyabilirdik.Düzce ilinin kaderi,hep final maçlarını kaybetmek olarak yazılmış.yine hayaller başka bahara kaldı.
şakacı 3 hafta önce
tebrikler çilimli
Kazım Karabekir 3 hafta önce
Şimdi samimi bi şekilde söylüyorum üzüldüm bizde Beyköyspor olarak o kapılardan çok döndük hevesimiz kursağımızda kaldı taraftar olarak o duyguyu çok iyi bilenlerdenim.Dün maçı canlı izledim Hendekspor baya bastırdı atacağı belliydi ama sağlık olsun demekten başka çağre yok.Şimdi gelelim ersel sanaa :) şimdi biz katılmadık iyi diyon da gerek yokki katılmaya Tff’ye karşı bir duruş sergiledik o kadar ayrıca Beyköy belediye Başkanı Sayın Osman Kılıç’ta dün ki maçtaki yerini almıştı yani Beyköy kanadın da destek vardı hatta bazı futbolcularamızda maçı izledi tribünden.Neyse ersel acını anlıyorum o yüzden susuyorum seneye yeni sezonda buluşuruz yorumlarda.Ramazan Aydın abimede ayrıca üzüldüm profesyonel olmasını çok isterdim vardır bir hayır hayırlısı olsun.Hadi kalın sağlıcakla korona var dikkat edin kendinize görüşürüz seneye -82-
TUNÇ 3 hafta önce
Yazık oldu. Evet 3.lige sadece 5 dk kalmışken bir penaltı golü ile uzatmalara giden maçta kaybetmek dahada üzücü...Ikinci yarının başında öne geçen Çilimli bu avantajını son dk.larda kaybedip 3. Ligin kapısından döndü. Yinede bu olağanüstü mücadeleniz için hepinize teşekkürler çocuklar...Üzülmeyin, çok şeyler başardınız ve Düzce yi çok iyi temsil ettiniz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın