banner851

banner614

ÇÖZÜM BULUNMASI İSTENİYOR

Düzce ilinde ve ilçelerde bulunan amatör sahaların bazılarında hala ışıklandırmanın olmadığı görülürken, amatör oyuncular ve spor yapacak vatandaşlar zor durumda kalıyor.

banner619
Spor 27.05.2021, 11:26
248
ÇÖZÜM BULUNMASI İSTENİYOR

Düzce ilinde bulunan Nurettin Zafer ve Şıralık 2 nolu sahalarda ışıklandırma bulunurken amatör oyuncular bu sahalara gelip idman yapmakta. İlçelerde bulunan Yığılca, Kaynaşlı ve Cumayeri ilçe sahalarında bulunan, amatör sahalarda ışıklandırmaların olduğu, burada bulunan sporcuların şanslı olduğu söylenirken,

Gölyaka, Gümüşova ve Beyköy sahalarında hala ışıklandırmanın olmadığı, ne zaman yapılacağına dair hiçbir açıklamanın olmadığı, burada bulunan amatör oyuncuların ve yürüyüş ve spor yapacak vatandaşların sporlarını yapamadığı biliniyor.

İLGİ YOK ÇALIŞMA YOK

Büyük yatırımların yapıldığı bu sahalarda ışıklandırmanın olmadığını gören vatandaşlar ve amatör oyuncuların bu sahalarda çalışmanın olmadığını söylerken; “Bizler gündüz çalışıyoruz ancak akşamları çalışma imkanı buluyoruz. Bir an önce sahalarının ışıklandırmasını istiyoruz.” İfadelerinde bulunarak İlgililerin buna çözüm bulmasını istediler.

banner844
Yorumlar (1)
Mustafa yaman 4 ay önce
Çok doğru haber gümüşova da akşamları ışık olmadığından yürüyüş yapamıyoruz gündüz çalışıyoruz.