banner614

ÇÖZÜM BULUNMASI İSTENİYOR

banner619

Düzce ilinde ve ilçelerde bulunan amatör sahaların bazılarında hala ışıklandırmanın olmadığı görülürken, amatör oyuncular ve spor yapacak vatandaşlar zor durumda kalıyor.

banner846
Spor 27.05.2021, 11:26
234
ÇÖZÜM BULUNMASI İSTENİYOR
banner844

Düzce ilinde bulunan Nurettin Zafer ve Şıralık 2 nolu sahalarda ışıklandırma bulunurken amatör oyuncular bu sahalara gelip idman yapmakta. İlçelerde bulunan Yığılca, Kaynaşlı ve Cumayeri ilçe sahalarında bulunan, amatör sahalarda ışıklandırmaların olduğu, burada bulunan sporcuların şanslı olduğu söylenirken,

Gölyaka, Gümüşova ve Beyköy sahalarında hala ışıklandırmanın olmadığı, ne zaman yapılacağına dair hiçbir açıklamanın olmadığı, burada bulunan amatör oyuncuların ve yürüyüş ve spor yapacak vatandaşların sporlarını yapamadığı biliniyor.

İLGİ YOK ÇALIŞMA YOK

Büyük yatırımların yapıldığı bu sahalarda ışıklandırmanın olmadığını gören vatandaşlar ve amatör oyuncuların bu sahalarda çalışmanın olmadığını söylerken; “Bizler gündüz çalışıyoruz ancak akşamları çalışma imkanı buluyoruz. Bir an önce sahalarının ışıklandırmasını istiyoruz.” İfadelerinde bulunarak İlgililerin buna çözüm bulmasını istediler.

Yorumlar (1)
Mustafa yaman 2 hafta önce
Çok doğru haber gümüşova da akşamları ışık olmadığından yürüyüş yapamıyoruz gündüz çalışıyoruz.
25°
parçalı az bulutlu