banner614

CUMHURİYET KUPASI’NIN SAHİBİ OLDU

banner619

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilardo İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Pool Bilardo Turnuvası’nın şampiyonu Düzce Vali Yardımcısı Cemal Demiryürek oldu.

banner846
Spor 29.10.2019, 11:21 30.10.2019, 11:34
981
banner844
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilardo İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Pool Bilardo Turnuvası sona erdi. Turnuvaya katılan Düzce Vali Yardımcısı Cemal Demiryürek, rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu.
Düzce’de bilardo sporunun yeniden hak ettiği değeri alması için başlatılan mücadele turnuvalarla devam ediyor. Elit sporlar arasında gösterilen bilardo branşında Düzce’de ilgi de her geçen gün artıyor. Bilardo il temsilciği son olarak Pool Bilardo 29 Ekim Cumhuriyet Kupası turnuvası düzenledi.
Düzce Zirve Bilardo Salonu’nda yapılan 18 sporcunun katıldığı ve 3 gün süren turnuvada şampiyon son topa kadar belli olmadı. Final müsabakasında son şampiyon Hüseyin Demirtaş ile karşılaşan Cemal Demiryürek müsabakayı 5-4 kazanarak Cumhuriyet Kupası’nın sahibi oldu. Hakan Arabacı ve Cengiz Mandıracı ise turnuvada üçüncülükleri paylaştı.


Yorumlar (2)
vatandaş 2 yıl önce
elbette sporda gerekli motivasyon için fakat bunu vatandaşlar ile yapalım makam mevki için değil devlet vatandaş için çalışırsa devlet olur. sizde insansınız evet ama o görevler hizmet için var
Kaynaşlılı 2 yıl önce
Ne büyük marifet kaynaşlı kaymakamı bilardo turnuvasını kazanmış kendisini lokallerden çıkınca halka hizmet te de görmek isteriz
15°
açık