banner851

banner614

Darıca zor kurtuldu.

Düzcespor sezonun üçüncü maçında Darıca Gençlerbirliği karşısına çıktı. Geçen haftayı galibiyet ile kapatan Düzcespor bu hafta da 3 puan için mücadele edecek.

banner619
Spor 16.09.2009, 16:14
202
Darıca zor kurtuldu.

Takımlar sahaya şu onbirli ile çıktı.

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ : Ersoy, Doğan, Özkan, Evren, Uğur, Arif, Oğuz, Eren, Serhat, Yaşar, Onur

DÜZCESPOR : Serdar, Selim, Yalçın, Kamil, Ertan, Yavuz, İlhan, Ergün, Engin, Emrah, Samet

Karşılıklı ataklarla başlayan maçın ilk dakikalarında Düzcespor beklenmeyen bir gol yedi. Darıca Gençlerbirliği oyuncusu Onur 3. dakikada takımını 1-0 öne geçiren golü attı. Oyuna iyi başlayan Düzcespor erken gelen golün şokundan çabuk sıyrılarak ataklarına devam etti. Çabuk toparlanan Düzcespor ataklarını sıklaştırırken, 11 dakikada Emrah orta sahaya yakın bir yerden kalecinin üzerinden aşırtma bir topla Düzcespor'un beraberlik golünü kaydetti. Maç 1-1 berabere devam etti ve iki takımın da ataklarından sonuç çıkmayınca ilk yarı 1-1 berabere sona erdi.

Maçın ikinci yarısı karşılıklı ataklarla başladı. Darıca Gençlerbirliği ikinci yarının ilk dakikalardan itibaren yüklenmeye başlarken, yüzde yüzlük bir gol pozisyonunu kaçırdı. Tempoyu çabuk yakalayan Düzcespor oyunda dengeyi sağlayarak ataklar geliştirmeye başladı. Taraflar oynadıkları futbolla göz doldururken maç karışılıklı ataklarla geçti. Maçta başka gol olmayınca Düzcespor Darıca deplasmanında 1 puan çıkardı. Oynadığı futbolla her geçen gün üzerine koyan Düzcespor Darıca deplasmanında 1-1 berabere kaldı.


banner844
Yorumlar (0)