banner851

banner614

Deplasmanda Kazanmak Yetmez!

banner619

Düzcespor deplasmanda kazanıyor kendi sahasında kaybediyor. Ligde kalmak için sadece dışarda kazanmak yetmez içbarış sağlanıp trbünler ve futbolcular tek yumruk olursa kırmızı lacivertlilerin bileğini kimse bükemez.

banner846
Spor 29.03.2010, 17:19
195
Deplasmanda Kazanmak Yetmez!
banner844

İstatiskitlere bakmaya gerek kalmadan Düzcespor'u az çok takip eden hemen herkesin bildiği gibi bu takım sezon başından beri Düzce'de maç kazanakta büyük güçlük çekiyor.
Dışarda puanları topluyor kendi sahasında ya yeniliyor veya berabere kalıyor ve puanları dağıtıyor. Bu geçen sezonda böyleydi bu sezonda böyle. İki sezonda hemen hemen 4 ayrı takım kuruldu ancak iç saha stresi bir türlü bitmedi. Son üç dört maça bakıldığında kırmızı lacivertliler iç sahada puana hasret kaldılar. Aynı takım deplasmana gidiyor galip geliyor. İşte son örnek içerde kaybettiğimiz puanaları gidip Kırıkkale takımını deplasmanda yenerek aldık. Hazır takıma bir moral gelmişken Düzcespor'la direk veya endirek ilgilenen ve maçlarını takip eden herkes birşeyler yapmalı. Yapmalıki bu takım ligde kalsın. Bbana ne ne olursa olsun demek veya herkes üzerine düşen görevi yapsın demek kolaycılık olur ve hiçbir zaman çözüme katkı sağlamaz. Herkesin mutlaka söyleyecek sözü olduğu gibi yapacaklarıda vardır. Ozaman vakit kaybetmeden parası olan futbolculara prim konsunda yardımcı olmalı. Zamanı olan takımın idmanlarını takip etmeli ve moral vermeli. Maça gelip hiçbir karşılık beklemeden yürekten takımını desteklemeli. Zaman bu zaman bunu çok iyi değerlendirmeliyiz ve artık Düzce'de maç kazanmak için tek yumruk olmalıyız. Aksi halde takım küme düştükten sonra Ali yaptı Veli yaptı diye birilerini suçlamakla kimsenin eline hiç bir şey geçmez ve bu takımda geri gelmez.

Yorumlar (0)
15°
açık