banner851

banner614

DÜŞEN TAKIMLAR BELİRLENECEK

Düzce Süper Amatör Küme’de, düşecek takımların kaderini belirleyecek play out kuraları çekildi. 29-30 Ocak tarihinde başlayacak olan play off maçlarının stat ve saatleri önümüzdeki günlerde netleşecek. Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu hizmet binasında yapılan play out eşleşme kuralarının çekimin de kulüp yöneticileri de hazır bulundu. Play out maçları tek devreli ve merkez sahalarda oynanacak. Bu grupta 3 takım 1. Amatör Küme’ye düşecek. Aziziyespor zaten ligden çekilmişti. Böylece play out maçları sonunda Aziziyespor ile birlikte 3 takım, Süper Amatör’e veda edecek. 7 takımlı B grubunda ligi 4. bitiren Beçispor play out oynamayacak.

Spor 11.01.2022, 13:36
2265
DÜŞEN TAKIMLAR BELİRLENECEK

Düzce Süper Amatör Küme’nin normal sezonun sona ermesinin ardından play out maçları için eşleşme kuraları, Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu hizmet binasında, kulüp yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşti.

Tek devreli oynanacak maçlar sonunda bu sezon lige katılıp sonra çekilen Aziziyespor ile birlikte 2 takım daha küme düşecek ve bir sonraki sezon 1. Amatör Küme’de mücadele edecekler. 

29-30 Ocak tarihlerinde başlayacak olan play out maçlarının tam saatleri önümüzdeki günlerde belli olacak.

Süper Amatör Küme’de, 2021- 2022 Futbol Sezonu’nda iki grup halinde oynanan maçlar sonunda,  A grubunda, Hamidiyespor, Yığılcaspor, Gümüşova Gençlikspor; B grubunda ise Eminaçmaspor ve Kabalakspor play out oynayacak takımlar arasında yer almışlardı.

Düzce Süper Amatör Küme’de, play out maçları Hamidiyespor- Yığılcaspor, Eminaçmaspor, Kabalakspor ve Beçispor- Gümüşova Gençlikspor  arasında oynanacak.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
-3
hafif kar yağışlı