banner851

banner955

DÜZCE BASKETBOL ALT YAPISININ BAŞARISI DİKKAT ÇEKİYOR

Basketbol Alt Yapısı olarak bir fabrikaya dönüşen Düzce Alt yapı Basketbolu olarak yerel liglerde ve ulusal liglerde Düzce ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Geçmiş sezonlarda ilimizi altyapı takımlarıyla Türkiye Finallerinde temsil etme başarısı gösteren, Milli Takımımıza ve Profesyonel Lig Kulüplerine Düzceli gençlerin kazandırılmasında büyük emeği olan antrenörler Ozan Alp ve Altuğ Kuru eşliğindeki Düzce İl Karması ilimizi Türkiye Yarı Finallerinde temsil edecek.

Spor 10.06.2022, 14:16
589
DÜZCE BASKETBOL ALT YAPISININ BAŞARISI DİKKAT ÇEKİYOR

11 İL KATILIYOR

 2008–2009-2010  doğumlu sporculardan oluşan  Düzce İl Karması Takımının da yer aldığı, Malatya  ilinde gerçekleşecek olan turnuvada,Samsun,Sinop,Diyarbakır,BayburtZonguldak,Karabük,Gaziantep,Amasya,Şırnak,Mardin,Adıyıman takımları da mücadele verecek.

EN İYİ TAKIM OLMAYI HEDEFLİYOR

Düzce İl Karması Takımı  Basketbol Takımı, Temmuz ayı içinde planlanan Türkiye Finallerinde en iyi ekip olmayı hedefliyor. 

Düzce Basketbol Altı Yapı Takımı Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final müsabakalarında  oynadığı maçları kaybetmeyerek grubunun en iyisi olarak kendilerini finallere yazdırarak ilimizin gurur kaynağı olmayı hak etmişti.   

  MİNİKLERİN  BASKETBOLA ELİ DEĞSİN

Düzce  Basketbol Alt Yapısı  ayrıca,  başarılı antrenörler, Ozan Alp ve Altuğ Kuru,  nezaretinde  Düzce’nin basketbolu  adına çıtayı daima yukarı çekmeyi hedefliyor ve her minik ellerin basketbola dokunmasını amaçlaması adına da taktir de toplamaya devam ediyor.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (1)
Alper TEKE 3 hafta önce
Emek demişken Benan hocayı Cenket hocayı Melih hocayıda unutmamak gerek..
27
açık