banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYE TESİSLERİNDE KAOS

banner619

Düzce Belediyesinin Aziziye Mahallesi'nde bulunan sosyal tesislerinde tam bir kaos yaşanıyor. Düzcespor Futbol Takımı ile Düzce Belediyespor ve Voleybol takımı oyuncularının kaldığı bu tesis yoğun kalabalık yüzünden zaman zaman tatsız olaylara sahne oluyor..

banner846
Spor 10.09.2015, 09:51
2282
DÜZCE BELEDİYE TESİSLERİNDE KAOS
banner844

Düzce Belediyesinin Aziziye Mahallesi'ndeki Sosyal Tesisleri'nde kalan Düzcespor Futbol Takımı ile Düzce Belediyespor Basketbol ve Voleybol Takımlarının yer darlığı yüzünden zaman zaman aralarında küçük çaplı tartışma ve kaos yaşanmasına neden oluyor..

 

Sosyal Tesisteki bu yer darlığı yüzünden Düzce Belediyesi Basketbol Takımı'nın otel otel dolaşarak bu sıkıntıyı giderme yöntemini seçtiği ancak bunun da sporcular arasında huzursuzluğa neden olduğu belirtiliyor. Otel otel dolaşarak göçebe hayatı yaşayan Basketbolcuların bu sıkıntının giderilmesi için sabırsızlıkla beklediği ancak konuya karşı duyarlı bir girişimde bulunulmasanın beraberinde başka sıkıntılar getirmesinden korkuluyor.

 

Edinilen bilgilere göre Düzcesporun ve Düzce Belediyesporun kaldığı ortamdan iki takımında teknik adamlarının rahatsız olduğu,  barınma ve yemek saatlerinde iki takımında doğal olarak  yemekhanenin sporculara yetmediği ortaya  çıktı.Ayrıca Düzce Belediyespor Basketbol takımın Sosyal Tesiste kalacak yeri olmadığı için otel otel gezdirilerek masrafların dahada artıığı belirtilerek, Düzcede spor tesislerinin ihtiyaca cevap vermediği gibi kulüp olmak adına bir adım atılmamasının ileride içinden çıkılamayacak dahada büyük sorunları beraberinde getirmesinden korkuluyor.

 

Yorumlar (8)
Yorumsuz 6 yıl önce
Voleybol Takım''ı 2. Lig''de, basketbol isim değiştirdiği için 2. Lig de, düzcespor ise 3. Lig''de, parayı futbolcular kazanıyor, diğer sporcular ise sıkıntı çekiyor, düzcespor un tesisi neden yok, Dünya''nın Parasını harcıyorlar, yazık değil mi
utanmalısınız 6 yıl önce
basketbol takımı otel otel dolaşıyormuş bu siz yöneticilerin ayıbıdır. peki voleybol takımı 12 ''ye tamamlandığında ne olacak. o müthiş otogar da mı yatacak bu sporcular. bu şehirde bir işi allah için bir işi doğru yapan çıkmayacak mı.
sportmen 6 yıl önce
Voleybol ve basketbol takımları da ulusal liglerde mücadele ediyor. Onlara zurnanın son deliği muamelesi yapmayın. Asıl sorun bu durumu öngöremeyen yönetici tayfasıdır.
sporcu 6 yıl önce
Salon sporu yapan takımlar ile futbolu aynı mekana koymak sıkıntılara davetiye çıkarır. Bunu görmüyor yada anlamıyor musunuz. Düzce spor''un bu tesise yerleştirilmesi zaten büyük hata idi. Olan voleybol ve basketbol takımlarımıza oluyor.
vali bey çözer 6 yıl önce
şıralık a yeni tesis yapılacakt noldu sonra. sonra başarı bekle oyunculardan
Tesis 3 6 yıl önce
yeten bir yere kapasitesinin 3 katı insanı sokarsanız olacağı budur. Yani şimdi ev sahibinin kapının önüne koyulması gibi bir durum söz konusu. Bizim müthiş yöneticilerimizin müthiş çözümleri. Yazıktır bu sporculara.
Tesis 2 6 yıl önce
belediye kulübüne ait basketbol, voleybol takımları ve alt yapıdan bir iki sporcu konaklamaktaydı.
İ.Bayram oluru ile Düzce spor futbol takımı buraya geçti ve düzen bozuldu. Kapasitesi belli bir ancak basketbol ve voleybol takımlarına yeten
Tesis 6 yıl önce
Bu tesis Düzce Belediye Spor tesisleridir. Gençlik ve spor genel müdürülüğünden belediyeye geçmiştir.
Bu tesisin yetersiz kalmasının sebebi Düzce spor futbol takımının iki yıldır burada konaklamasıdır.
Daha önce bu tesiste sadece belediye kulübüne
18°
açık