banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYESPOR’ DA BÜTÇELER YÜKSEK

banner619

Düzce Belediyespor Basketbol takımı oynadığı üç maçta mağlup olurken Voleybol takımı üç maçta üç galibiyet alarak lider durumda.

banner846
Spor 19.10.2017, 11:54
620
DÜZCE BELEDİYESPOR’ DA BÜTÇELER YÜKSEK
banner844

Düzce Belediyespor basketbol takımı oynadığı üç maçta da başarılı olamadı. Aldığı mağlubiyetlerle son sıralara geriledi.

Düzce Belediyespor Voleybol Takımı ise tam tersi üç maçta aldığı üç galibiyet ile lider durumda. Düzce Belediyespor’un güreş, basketbol, voleybol dallarında toplam maliyetinin 4 trilyon civarında olduğu tahmin ediliyor.

Spor camiası, Düzce Belediyespor basketbol, voleybol ve güreşin Düzceli sporcuların yapmasının daha doğru olacağını ifade etti. Spor camiası ayrıca takımlara dışarıdan transfer yapılması halinde genç oyunculara yönelmesinin ve yarışçı değil yetiştirici olması gerektiğini belirtti.

Düzce Belediyesinin Düzcespor’a bu yüzden katkı yapamadığı belirtildi. Düzce Belediyespor Futbol Takımının Düzcespor’un alt yapısını oluşturduğunu söyleyen spor camiası uzun dönemdir alt yapıda  Düzce’li gençlere hizmet ettiğini ve daha çok yatırımı hak ettiğini ifade etti.

Yorumlar (33)
Yağma yok 4 yıl önce
Düzce belediyesini salon sporlarına yaptığı yatırımı, katkıyı doğru buluyor ve destekliyorum. Futbol elini belediyeden çeksin. Futbol camiası kendi işine baksın.
Kavganın, küfürün olmadığı salon sporları şehrimizin yüz akıdır.
Gönül veren 4 yıl önce
Futbolu seven sporseverler, lütfen salon sporlarını seven insanlara da saygı gösterin. Dünya futboldan ibaret değil. Futboldan gram haz etmiyorum. Ama izleyenlere saygım var. Çeşitlilik her zaman iyidir. Olaya böyle bakın.
Böylesine 4 yıl önce
Böylesine aptalca ve rezilce bir yorum ancak ve ancak Düzcenin havasını soluyanlarca yapılabilirdi. Ve yapıldı da... Bu spor camiası dediğiniz güruh oksijen yerine başka bir şey mi soluyor..
Spor Camiasına 4 yıl önce
Bu dahiyane fikrin sahibi spor camiasını salon sporları camiası ile buluşturun.
Bakalım salon sporları camiası bu müthiş zeka ürünü öneriye ne diyecek. Spor camiası ne zamandan beri sadece futboldan oluşuyor. Tanışalım görelim.
Saygi 4 yıl önce
Salon Sporları saygı hoşgörü demektir duzcede suan bu iyi yapılıyor hem basketbol hemde voleybol ağzı olan konussun bırakın Düzce nin gururusunuz
Mehmet 4 yıl önce
Duzcede sadece Futbola ce Basketbola büyük yatırımlar yapılıyor voleybol ise altta kalıyor ve voleybol ve basketbolun yüksek Liglere temsil ettiğini hepimiz biliyoruz o Liglere uygun duzceli çocuklarımız olduğu zaman onlarida orda olacağını
TOLGA ÖZENEN 4 yıl önce
SPOR CAMİASI BENİM =) BEN FUTBOLDADA DÜZCESPORDA DÜZCELİ ÇOCUKLARI OYNATIN DEMİŞTİM BUNU YAYINLAMAY UNUTTUNUZ GALİBA.
Düzceli 4 yıl önce
Düzce Belediyespor organizasyonundaki takımların ne kadar üst liglerde oynadığını bilmiyorsanız haftasonu Türk Telekom macına gelin basketbol milli takımı oyuncularını görün bellide fotoğraf çektirirsiniz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın