banner851

banner955

DÜZCE BİRLİK OLSUN

Çiçeği burnunda Başkan Cihat Algün Öncü Televizyonun hazırlayıp sunduğu Sportmence Programında çok önemli açıklamalarda bulundu.

Spor 20.06.2017, 11:04
1297
DÜZCE BİRLİK OLSUN

Düzcespor’un yeni başkanı cihat Algün öncü Televizyonun hazırlayıp sunduğu Sportmence Programına canlı telefon bağlantısı ile katıldı.

Algün, ilk olarak Düzce’nin birlik olmasını isterken amaçlarının kesinlikle şampiyonluk olduğunu söyledi. Düzcespor Başkanı Cihat Algün şaka olarak konuşulan durumun gerçek olduğunu ve kendisini birden Düzcespor Başkanı olarak gördüğünü belirtirken en büyük payın da Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş olduğunu kaydetti.

Algün Düzcespor’u en iyi yerlere getirmek adına hep beraber çalışacaklarını ve Düzce’nin kenetlendiği takdirde aşamayacakları bir şeyin olmayacağını ifade ederek “Biz göreve şampiyonluk için geldik bunda kimsenin şüphesi olmasın. Şu andan itibaren ekimizi iyi yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Yorumlar (7)
SPORSEVER 5 yıl önce
Düzcemiz için hayırlı olur ........adımızı duyururuz iyı sonuçlarla...
VUSLAT 5 yıl önce
ALLAH DESTEĞİ İÇİN YARDIMLARI İÇİN BOL KAZANÇLAR VERSİN ...HAYIRLI OLUR İNŞ ..... SPORDA BİZİM ....
istduzce81 5 yıl önce
Bu sene sampiyon olmayalim onemli degil ama kalici olun. Istikrari saglarsak basari mutlaka gelir. Allah mahcup etmesin. Sabirli olun ve tek hedefe kitlenin. Bos laflara kulak asmayin.
Azizyeli 5 yıl önce
Hakan kardes bitane deplasmana geldinmi traftar hakinda konusuyon isine bakarsan sevinirim
hayırlı olsun 5 yıl önce
zamanını harcarsın paranı harcarsın ama 2 maç içerde kaybet haketmediğin küfürlere maruz kalırsın maça bile bedavaya girmeye çalışırlar
hasan 5 yıl önce
Cihat beye yakisir
hakan 5 yıl önce
tribünlere oynamayın sayın başkan tribünlerin dediğinide yapmayın şimdiye kadar tribünler başkana zarar verdi buda takıma zarar veriyor.
Yeni Sayımız