banner851

banner614

“DÜZCE FUTBOLUNA KARA BİR LEKEDİR”

banner619

Bahçeköyspor eski Antrenörü Murat Esen, Bahçeköy sahasının kapatılmasına tepki gösterdi. “Bu karar, Düzce futboluna kara bir lekedir.” diyen Esen, yetkililere, kapatma kararının tekrar gözden geçirilmesi çağrısında bulundu.

banner846
Spor 04.10.2017, 14:18
1423
“DÜZCE FUTBOLUNA KARA BİR LEKEDİR”
banner844

Düzce Süper Amatör takımlarından Bahçeköyspor’un eski Antrenörü Murat Esen, Bahçeköy sahasının kapatılması ile ilgili yaptığı açıklama kulübün internet sitesinde yayınladı.
Düzce’de tek çim sahanın Bahçeköy sahası olduğunu anımsatan Esen, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bu kulübün çıktığı müsabakalarda en ufak rakibe saldırı, hakaret veya hakeme saldırı duymadım, görmedim. Ufak-tefek şeyler olmuştur, her maçta olan şeylerdir. Biz gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için sahamızı futbol oynanır hale getirdik ve liglere katıldık. Bu karar, Düzce futboluna kara bir lekedir. Köy takımıyız, imkanlarımız diğer takımlara göre daha kısıtlı. Bu kararın yeniden gözden geçirilmesini istiyoruz.
 “Yetkililer bu kararından vazgeçsin!” diye seslenen Bahçeköyspor eski Antrenörü Murat Esen, “Bizler gençleri uyuşturucudan uzak tutmak için yoğun çaba harcıyoruz.” ifadesini kullandı.

Yorumlar (16)
Sporsevere 4 yıl önce
Okumakla adam olunmuyor sporsever. Sen okumuşsun ama senin cahilliğini de görüyoruz. Yazık ya.vAllahi yazık
Şakasınız ya 4 yıl önce
Sen kendini çok biliyorsun sporsever. Haddini çok biliyorsun
Yaşasın 4 yıl önce
Ohhhhh be iyi olmuş oh olmuş. İyiki kapanmış. Kavga kavga kavga. Orda başka bişey yoktu.
Yönetici 4 yıl önce
Arkadaşlar il temsilcisi sizin sandığınız gibi önemli bir konum değil. Öyle saha açma saha kapatma yetkisi yok. Tek başına böyle kararlar alamaz. Ancak maç saatini gününü ayarlar. O kadar...
Hahahhah 4 yıl önce
Böyle bir karar alınıyorsa birilerinin engel olması lazımdı. Düzletmeye çakışması lazımdı.
M 4 yıl önce
Arkadaş kimse kimseyi suçlamıyor burda. Sadece destek olacağınıza köstek oluyorsunuz. Destek lazım köstek değil
Sporsever 'e 4 yıl önce
Sporsever arkadaş, sayın valimiz her hafta gelip bahçeköyde maç izlemiyor. Olayların içinde olan il temsilcisidir, her olaydan haberi olan odur. Ve hakem kuruludur. Birilerini aklamaya çalışmayalım
Yakup 4 yıl önce
Gerçekten ya sporsever sana katılıyorum. İl temsilcisinin böyle büyük şeylere yetkisi yokki. O sadece maçları ayarlar. Hiçbir karar alma yetkisi yok. Boşuna sallamayın. Böyle önemli bir kararıda kendisi alamaz yani. Sadece etkisi vardır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın