banner851

banner614

DÜZCE TABAN BİRLİKLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimine Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan da kınama geldi. Taban birliklerinin yaptığı basın açıklamasında konuşan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu üyesi Erdoğan Bıyık, darbe teşebbüsüne en iyi tepkiyi halkın verdiğini söyledi.

banner619
Spor 20.07.2016, 14:03
851
DÜZCE TABAN BİRLİKLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

 Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Yönetim Kurulu üyesi Erdoğan Bıyık futbol taban birlikleri Başkanlarının da katılımıyla yaptığı basın açıklamasında darbe teşebbüsünde bulunanlara tepki gösterdi. Bıyık bu teşebbüse halkın en iyi cevabı verdiğini söyledi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) İl Binasında gerçekleştirilen basın açıklamasına, Düzce ASKF Başkanı ve TASKK Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Bıyık, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol İl Temsilcisi Gökhan Karadağ, Hakem Kurulu Başkanı Numan Şirin, TFF Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Hakkı Cüre, Düzce Saha Komiserleri Derneği Başkanı Hüsni Ovalı ve Düzce Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) üyesi Yusuf Akgünoğlu katıldı.

HABER: M. YILDIRIM

banner844
Yorumlar (0)