banner851

banner614

DÜZCELİ TARAFTAR DÜZCESPOR FORMASI ALARAK HASRET GİDERDİ

38 yıldır Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Hürriyet Makak, tatil için geldiği memleketi Düzce’de, ilk işi kendisinde sevgisi ve özlemi hiç bitmeyen Düzcespor’un yeni sezon formalarını kendi ve oğlu için satın almak oldu. Hürriyet Makak ve oğlu Recep Makak için satın aldığı formaları, döndüğü Amerika’da giyerek özlem giderdi.

banner619
Spor 18.09.2021, 12:45 18.09.2021, 12:19
698
DÜZCELİ TARAFTAR DÜZCESPOR FORMASI ALARAK HASRET GİDERDİ

Ailesiyle birlikte 38 yıldır Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Düzceli Hürriyet Makak, tatil için geldiği memleketinde ilk işi Düzcespor Store’dan kendisi ve oğlu Recep Makak için Düzcespor’un yeni sezon formalarını satın almak oldu.

Hürriyet Makak, tatil için geldiği Türkiye’de önce memleketi olan Düzce’de dostlarıyla buluşup hasret giderdi. Hürriyet Makak, yıllardır sevgisini ve özlemini yüreğinde taşıdığı Düzcespor’u da unutmadı.

Hürriyet Makak, Düzcespor’un Anıtpark’ta bulunan satış mağazasına giderek, yeni sezon formalarının tüm desenlerinden kendisi ve oğlu Recep Justin Makak için satın aldı. Makak, tatilinin ardından yaşadığı Amerika’nın Brooklayn şehrine döndüğünde oğluyla birlikte Düzcespor formalarını giyerek, sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaştı.

Makak,“ Amerika’dan Düzcespor’a başarılar” yazarak, bir kez daha kırmızı- lacivertli takıma olan sevgisini ifade etti.  

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)