banner851

banner955

DÜZCE’NİN GURURU OLMAYI HAK ETTİLER

2021-2022 Sezonunda Türkiye Kadın Futbol 3. Liginde yer alan ve grubunda oynadığı 7 maçta 18 puan toplayarak son haftaya lider giren ve böylece şampiyonluğu garantileyen Düzce Kadın Futbol Takımı Boyabat deplasmanına çıkıyor.

Spor 05.05.2022, 15:13
198
DÜZCE’NİN GURURU OLMAYI HAK ETTİLER

9. Haftayı bay geçiren Düzce temsilcisi Kadın Futbol Takımı, son hafta karşılaşmasının ardından sonuç ne olursa olsun H grubunun şampiyonu olacak.

 7 Mayıs Cumartesi günü saat 12.00’da başlayacak olan maçta,  grupta 12 puanla 3. Sırada yer alan, Boyabat Kadın Futbol Takımı ile karşılaşacak.   Düzce Kadın Futbol Takımı bu maç sonunda H grubunda şampiyonluğunu ilan ederek 2. Lige yükselme maçlarında yer almaya hak kazanacak.

HEDEF; GALİBİYETLE DÖNMEK

12 puanla 3. Sırada yer alan Boyabat Kadın Futbol Takımıyla yapacağı maç için hazırlıklarını teknik sorumlular, Ahmet Kara ve Rumeysa Kütük nezaretinde sürdüren Kadın Futbol Takımında, hedef; bu karşılaşmadan galip gelip puanı 21 yaparak, 7 maçta 6 galibiyetlik başarı ile Düzce’ye dönmek.

DÜZCE’NİN GURURU OLMAYI HAK ETTİ

Sezon başında zorlu bir süreçten geçen ve oluşturduğu güçlü bir yönetimle 3. Lige katılma hakkını kullanarak rakipleriyle mücadele eden ve şampiyonluğu garantileyen Düzce Kadın Futbol Takımının bu başarısı, Düzce’nin adını gururla duyurması açısından övgü ile karşılanıyor.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız