banner851

banner955

Düzcespor 0 – Keçiörengücü:1

Lige verilen aranın ardından Düzcespor kendi evinde Keçiöörengücü ile karşılaştı. Temsilcimiz karşılaşmadan boynu bükük ayrıldı.

Spor 22.02.2009, 14:24
191
Düzcespor 0 – Keçiörengücü:1

Düzcespor kendi sahasında lige verilen aranın ardından Keçiörengücü ile karşılaştı. Temsilcimiz karşılaşmaya Mustafa, Kemal, Mehmet, Uğur, Serhat, Cüneyt, Yusuf, Şenol, Hakan, Koray, Abdullah 11'i ile başlarken konuk Keçiörengücü de karşılaşmaya Taner, Şener, Emrah, Rahmi, Metin, Hüseyin, Bülent, Ömer, Ahmet, mehmet, Ahmet onbiriyle çıktı. Yönetimden hiç kimsenin gelmediği maç başlamadan önce, MHP Belediye Başkan adayı Ömer Küçük soyunma odasına giderek futbolculara başarılar diledi.

Temsilcimiz karşılaşmaya iyi başlamadı ve 4. dakikada yediği gol ile Keçiöengücü karşısında 0-1 yenik duruma düştü. Maçın ilk yarısı bu skorla sona erdi. İkinci yarıda da beklenen oyunu sergileyemeyen Düzcespor maçın uzatma dakikalarında penaaltı kazandı. Düzcespor oyuncusu Reha uzatma dakikalarında kazanılan bu kritik penaaltıyı gole çevirmeyi başaramadı ve maç Keçiörengücü'nün 1-0'lık üstünlüğüyle sona erdi.

Oynanan maçta Düzcespor yönetiminden kimsenin olmaması da dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu