banner851

banner955

DÜZCESPOR 6 BİN LİRA ÖDEYECEK

Düzcespor- İskenderunspor karşılaşmasından sonra maçın gözlemcileri tarafından, verilen rapor doğrultusunda taraftarların “kötü ve çirkin tezahürat” yaptıkları gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kuruluna sevk edilen Düzcespor’a 6 bin lira para cezası verildi. Düzcespor Kulübü bu ceza ile bu sezon 4. Cezayı almış oldu.

Spor 20.04.2022, 12:14
506
DÜZCESPOR 6 BİN LİRA ÖDEYECEK

Düzcespor’un kendi sahasında 13 Nisan’da, oynadığı Düzcespor- İskenderunspor 34. Hafta karşılaşmasının gözlemcileri tarafından  verilen raporlar doğrultusunda Futbol Disiplin Kurulana sevk edilen  Düzcespor’a, taraftarların neden olduğu “çirkin ve kötü” tezahürat nedeniyle 6 bin lira para cezası verildi.  Düzcespor bu sezon taraftarların neden olduğu çirkin kötü tezahürat gerekçe gösterilerek Profesyonel Disiplin Kurulunca,  4’ncü para cezasına çaptırılmış oldu.

PDF VERDİĞİ CEZAYI DUYURDU

Profesyonel Disiplin Kurulunun Türkiye Futbol Federasyonun resmi internet sitesinde Düzcespor Kulübüne uygulanacak olan ceza ile ilgili kararını şöyle bildirdi:  “Düzcespor Kulübünün, 13.04.2022 tarihinde oynanan, Düzcespor-İskenderunspor, TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 6 bin lira ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.”

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız