banner851

banner614

DÜZCESPOR ALT YAPISI ÇALIŞMALARA BAŞLADI

banner619

2015-2016 sezonunda Akademi liglerine girecek olan Düzcespor çalışmalarına Şamil Demirtaş, Erol Tolga, Murat Şhabe nezaretinde başladı.

banner846
Spor 18.08.2015, 15:10
877
DÜZCESPOR ALT YAPISI ÇALIŞMALARA BAŞLADI
banner844
Şıralık sahasında yapılan çalışmada yoğun bir katılım göze çarptı. Çalışmada Baş Teknik sorumlu Şamil Demirtaş, Erol Tolga, Murat Şhabe, Kenan Özen vardı. Oyuncuların çok istekli olduğunu gözlenirken oyuncuların hatalarını teknik adamlar antrenmanı durdurarak gösterdikleri görüldü. Baş Teknik sorumlu Şamil Demirtaş haber merkezimize şu açıklamalarda bulundu. Düzce’nin futbol potansiyeli olduğunu burada yetişen çocukların yarın Düzcespor formasını giyeceğini söyledi.
Demirtaş çalışmaların yeni başladığını bize uzun bir süre gerekiyor bunlar hemen pat diye olacak şeyler değil dedi. Baş Teknik sorumlu Şamil Demirtaş Düzcespor uzun süreli alt yapısı olmadığını bu yüzden çok büyük zararı olduğunu Düzcesporda mutlaka 5-6 Düzceli oyuncunun oynaması gerektiğini belirtti.
Yorumlar (2)
Eski Topçu 6 yıl önce
Depremden önce Düzceli topçular çıkıyordu ama bazı egoist hocalar ve Egoist yöneticiler yüzünden yüzlerine bilebakılmayıp top toplayıcı muamelesi görüyorlardı inşallah o zihniyet ve o koca kafalar geri dönmez..
ACAR 6 yıl önce
VARDA ALAN YOK.Şu an düzce forması giyecek oyuncu yok mu Düzcemizde.
28°
az bulutlu