banner851

banner614

Düzcespor Aşkı Yağmur Tanımaz!

Düzcespor Samsun Atakum karşılaşmasını izlemek isteyen taraftarlar, sabahın erken saatlerinde yağmura aldırmadan Anıtpark’ta toplandılar.

banner619
Spor 04.05.2008, 13:54
192
Düzcespor Aşkı Yağmur Tanımaz!

Ankara grubu finalinde karşılaşacak olan Düzcespor- Samsun Atakum karşılaşmasını izlemek isteyen Düzcespor taraftarlarının otobüsleri kaçırmamak için erken saatlerde Anıtpark’a gelmesine yağmur bile engel olamadı. İki Maçın ardından  otobüsler ve  taraftarların giderek daha organize hale geldiği dikkatlerden kaçmadı.

 Taraftarları karşılaşmanın oynanacağı Ankara’ya götürmek için Çilimli, Konuralp ve Düzce belediyeleri ikişer; Beyköy,Gümüşova ve Kaynaşlı Belediyeleri ise birer otobüs gönderdiler. Sadece otobüslerle Ankara’ya giden taraftarların sayısının 300’ü bulduğu, özel araçları ile gidenler ve Ankara’daki Düzcelilerin de eklenmesiyle bu sayının iki katına çıkması bekleniyor.

Taraftarlar, saat 15:00’te başlayacak olan karşılaşmayı Düzcespor’un kazanacağından emin olduklarını, sevinçli haberlerle döneceklerini dile getirdiler. Düzcespor taraftarları, temsilcimiz için birkaç saat yağmırda ıslanmanın önemi olmadığını da söylediler.

banner844
Yorumlar (0)