banner851

banner955

DÜZCESPOR, BAYRAMPAŞA MAÇINI TAHKİM KURULUNA TAŞIDI

Düzcespor, Bayrampaşa müsabakasında aldığı “seyircisiz maç cezasını” tahkim kuruluna taşıdı. Tahkim kurulunun cevabı Perşembe günü açıklanacak.

Spor 13.03.2018, 16:04
590
DÜZCESPOR, BAYRAMPAŞA MAÇINI TAHKİM KURULUNA TAŞIDI
banner1032

Düzcespor, 4 Mart tarihinde oynadığı Bayrampaşa müsabakasında “Düzcespor taraftarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden” dolayı 4 bin TL para cezası ile ve aynı müsabakada taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezasına çarptırılmıştı. 

Öte yandan merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 9 bin TL para cezasına, Düzcespor görevlisi Barış Çarıkcı'nın rakip takıma yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 15 gün hak mahrumiyetine, Düzcespor kulübü görevlisi Fatih Kerim Öztürk’ün ise rakip takıma yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 15 gün hak mahrumiyetine karar verilmişti. Buna istinaden Düzcespor yönetimi, TFF tahkim kuruluna itiraz etti. Kararın Perşembe günü çıkacağı öğrenilirken; itirazın kabul edilmesi durumunda Düzcespor - Kemerspor müsabakası seyircili oynanacak.


 
banner844
Yorumlar (1)
Düzceli 5 yıl önce
3000 kişi 40 kişinin yaptığı hareketlerin cezasını çekemez sırf federasyon para cezası almak için görevlilerine adaletsiz rapor tutturma peşinde adilane ve hakça bir tutum göstermesi gerekir bu cezayı Bayrampaşa haketti ...başlatan onlar...
13
kapalı