banner851

banner614

DÜZCESPOR BUGÜN START ALIYOR

banner619

Düzcespor yeni yönetimi bugün oyuncularla görüşmek için Düzce’ye çağırdı. Yapılacak görüşmelerde anlaşma zemini arayacak.

banner846
Spor 02.07.2018, 10:42
1095
DÜZCESPOR BUGÜN START ALIYOR
banner844

Düzcespor transfer komitesi bugün iç transferde oyuncularla bir görüşme yapacağı anlaşılan oyuncularla mukavele imzalayacağı öğrenildi.
Düzcespor transfer komitesi bugün kaleci Çağrı savunmada Enver, Bedri, Hayrettin, Sıddık orta sahada Hüseyin İriç ve Çağrı Tekin ileri uçta Mustafa Bedirhan Çelik ile bir görüşme yapacak. Takım iç transfer yanında dış transfer için nabız yokladığı öğrenilirken dış transferde iç transferin durumuna göre hareket edileceği söylendi.

Teknik adam için çağrılan Ümit Metin Yıldız transfer komitesi ile görüştüğü 100 bin TL peşin ücret maaş ise 25 bin TL istediği öğrenildi.

Düzcespor transfer komitesinin arayışlarının devam ettiği birçok teknik adamın bugün Düzce’ye gelerek konuşulacağı bilgisine ulaşıldı.

Yorumlar (5)
DÜZCELİ 3 yıl önce
Ufuk hoca kendini final maçında belli etti. Bırak hocamız olmayı stattan içeri girmemesi gereken bir şahıs.
Düzceli5 3 yıl önce
Ufuk hoca Final maçını resmen hediye etti koskoca Düzce onamı kaldı Allah aşkına bu kafayla küme düşmemeye oynar Düzcespor Allah yardımcımız olsun bu sene işimiz zor
Sporsever 3 yıl önce
Bu bizim elimizdekilerin kıymetini ne zaman anlayacaz getirin nedim hocayı takımın başına taraftar olarak bunu istiyoruz
şahin 3 yıl önce
bence ufuk hoca kalmalı ve genç gelecek vaadeden topçular bulunmalı bu yıl şampiyonluk beklenmez borçlar kapatılır seneye şampiyonluk adına takım yapılır.
Hayel 3 yıl önce
Bu ne yaaa. Bu hoca morinyomu ,,25bin maaşta neymiş hadi oradan
14°
az bulutlu