banner851

banner614

DÜZCESPOR ERZİN BELEDİYESPOR KARŞISINA ÇIKIYOR

banner619

3.lig 1.grupta oynanacak müsabakalarda Düzcespor, Erzin Belediyespor karşısına çıkıyor.

banner846
Spor 04.09.2015, 11:48
2268
DÜZCESPOR ERZİN BELEDİYESPOR KARŞISINA ÇIKIYOR
banner844
5 Eylül Cumartesi günü saat 16.00 da Düzce 18 Temmuz stadında oynanacak olan müsabaka için Düzcespor  hafta içi çalışmaları sürdürdü. Teknik Direktör Murat Şenvardar nezaretinde çalışmaları aralıksız devam eden Düzcespor, Çarşamba çift kalede Erzinspor Belediyespor taktiğini denendi. Perşembe günü şut ve taktik çalışmanın ardından Cuma günü sabah ter  idmanı yaptı. Cumartesi günü oynanacak müsabakada taraftarların yoğun ilgisi olması bekleniyor. Düzcespor Erzin Belediyespor karşısına mutlak üç puan için çıkacak olan Düzcespor’un alacağı üç puan çok önemli hale geldi.
Düzcespor Erzin Belediyespor müsabakasının Hakemleri Orta Hakem Müjdat Duman İstanbul, Çağlar Yıldız Tekirdağ, Gökçen Seven İstanbul, Müsakanın dördüncü Hakemi İsmail Akbulut ise İstanbul  Bölgesi’nden oldu.


Yorumlar (7)
Duzcesporlular 6 yıl önce
Bilet fiyatlari onemli degil isterse 100 lira olsun arma ugruna deger hersey
Bilet 5 tl olsun 6 yıl önce
BİLETLER 5 TL OLMALI. 20 tlye soygun var! nerde yönetim! bir de maratonu 7.5 tl yapmışlar 5 tl yapın! aileyle maça gelen 30-40 tlden çıkmaıyor yazık!!
Bilet 6 yıl önce
Bilet fiyatları neden açıklanmıyor nerde Yönetim nerde. Aileyle maça gelinecek uygun fiyat yapın
gerçekdüzceli 6 yıl önce
10 TL Sİ OLMAYAN MAÇA GELMESİN AZICIK TAKIMI DÜŞÜNÜN HEP KENDİNİZİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ BAŞKA TAKIMLARIN LİSANSLI FORMALARINA BİR TON PARA HARCARSINIZ DÜZCESPOR A GELİNCE MAÇ FİYATLARI YÜKSEK DERSİNİZ...!
kırmızı lacivert Düzcespo 6 yıl önce
ya formanızı giyin ya da milli formayı giyip gelin. başka takımların formasını giymeyin!
BİLETLERE İNDİRİM YAPILSI 6 yıl önce
Yönetim biletleri an fazla 5t l yapsın tüm düzce stada aksın. bu taraftar sayesinde Düzcespor 3.lige çıktı dah çok! bu unutulmasın! başkan murat caymaz açıklama yapsın!
HOLİGAN 6 yıl önce
Biz Geliyoruz Her Yere Deplasman Olsun O Olsun BU olsun ama yönetim nerede hiç ses yok yönetim istifaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15°
açık