banner851

banner614

DÜZCESPOR İÇİN TEK YÜREK OLUNMALI

3. lig 2. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor için spor çevresi, Düzce’de tek yürek olunmalı Düzcespor çatısı altında birleşmeli dedi.

banner619
Spor 10.11.2016, 11:48 10.11.2016, 12:59
807
DÜZCESPOR İÇİN TEK YÜREK OLUNMALI
Spor çevresi, Düzcespor Kulüp Başkanı ve yönetim kurulunun sezon başından beri büyük özveri ile çalıştığını ama yönetim dışından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve milletvekillerimizin Düzcespor’a maddi destek sağlamalarını istedi.

Spor çevresi, Başkan Mehmet Saygun’un büyük özveri ile takıma sahip çıktığını ama hiçbir kesimden maddi destek sağlanamadığı gibi Düzcespor iç saha maçlarında ne Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ne vekillerimizi maçlarda göremediklerini Düzcespor’a sahip çıkmadıklarını söyleyerek Düzce böyle olmamalı diye sitemde bulundular.

Düzcespor rakiplerinin dış saha maçlarında vekillerin ve belediye başkanlarının maçlarda kendi takımlarını desteklemek için statlara koştuğunu görürken bunun Düzce ilinde neden olmadığı konusunda sitem ettiler.

Spor çevresi, Başkan Mehmet Saygun’un 5 yıllık plan yaptığını yeni sezonda şampiyonluk için söz vermediği halde Düzcespor takımının şampiyonluk yolunda ilerlediğini ve ara transferde Başkan Mehmet Keleş ve vekillerimizin Düzcespor’a maddi destek sağladığında Düzcespor’un daha iyi yerde olacağından kimsenin şüphesinin olmadığını söylediler.
 
Yorumlar (8)
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
TİRE MAÇINDA YEDEK KULÜBESİNDEKİ DEĞİŞİKLİĞİ FARK ETMEDİĞİMİZİ Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ...
BU DEĞİŞİKLİK DÜZCESPOR'A PAHALIYA PATLAYACAK...
Büyük baskana 5 yıl önce
Mehmet Saygun yalnız kaldı bütün vekiller ve başkan keleş takıma destek versin basket takımı iki tirolyonluk harcadi
sporcu 5 yıl önce
Dünya futboldan ibaret değil. Futbolu ayakta tutmak için salon sporlarını hiçe saymak, onların önünü kesmek, yada salon sporlarına yapılan harcamayı eleştirmek size düşmez. Bu memlektte, Düzce de herkes futbol seyretmiyor, takip etmiyor yada izlemiyor. Şehrimizde futbolun dışında onlarca spor dalı ile uğraşan ve bu sporları takip eden insanlar var. Bugün Düzce Belediyesinin yaptığı en önemli işlerin başında salon sporlarına verdiği destektir. Ve bu takımların hangi ligde mücadele ettikleri ne yaptıkları başarıları da ortadadır. Demek istediğim insanların tercihlerine saygı gösterin şehrimizde spor futboldan ibaret değildir. Ve bu duruma saygı gösterin. Tanıdığım M.Saygun'a sorsanız oda asla salon sporlarının önünün kesilmesini istemez. Unutmayın başarı Düzce'nin başarısıdır hangi dalda olursa olsun.
garip 5 yıl önce
başkanın kıymetini bilinmesi lazım kimse bu devirde taşın altına elini koymaz dier şehirlerin futbol takımlarının maçlarını vekiller ve mülki amirler takip ediyorlar ama ne yazazıkki başkan yalnız bırakılıyor
düzcespor taraftarı 5 yıl önce
futbol aglama edebiyatı yapılacak merci degildir görevi alanlar takımı motive edip kendi ayakları üstünde yürüyerek adıkları bayragı daha yukarılara çıkarıp sayın başkan mehmet saygun düzcesporu başarıdan başarıya taşıyacak adını düzcespor tarihine altın harflerle yazıracak başkan olarak görmeyi umut ediyoruz
Düzcesporlu 5 yıl önce
Başkan iyi niyetli. Sportif direktöre, 2 yardımcı antrenöre ve sadece internet sitesi için 2 kişiye verilen paralara yazık. Kulüp her ay en azından 11-12 bin lira para ödüyor. Bu kulübün bir geliri yok. Taner Met ve genel kaptan Serkan Verep, her zaman takımın yanında. İnternet sitesi içinde 2 kişiye verilen paraya yazık.
Doğru tespit 5 yıl önce
Başkan Mehmet Sayguna maddi destek vermeli aynı zamanda bakanımız Faruk özlü seçim , zaman ı Düzcespor için söz verdi bu yardımları yapılması halinde Düzcespor ucar
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
5 Yıl değil 15 yılda geçse bu kafalarla en fazla 3. lig görürsünüz.. Şuraya yazıyorum sezon sonu tekrar görüşelim.. Amatöre düşmesinde takım 3. lige dua edin siz