banner851

banner614

DÜZCESPOR İÇİN ZOR MÜSABAKA

3.lig.1.grupta mücadele eden Düzcespor hafta sonu maça çıkacak. Pazar(10 Aralık) günü saat 13.30’da oynanacak müsabakada Çağrı Tekin ‘in sakatlığı nedeni ile bu maçta görev yapamayacağı öğrenildi.

banner619
Spor 07.12.2017, 12:34
698
DÜZCESPOR İÇİN ZOR MÜSABAKA

Düzcespor Pazar(10 Aralık) günü oynayacağı müsabaka için hazırlıklarını yaparken müsabakanın zorluk derecesinin fazla olduğu ve hava şartları dolayısıyla müsabakanın zor geçeceği tahmin ediliyor. Düzcespor teknik direktörü Ahmet Duman 3.Lig.1.Grup’ta oynanan bütün maçların zor geçtiğini her takım her takımı yenebileceğini söylerken aynı zamanda da Ofspor müsabakasının zor geçeceğini belirtti.
Düzcespor teknik ekip ve oyuncuların bir kısmı hafta arasında Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret etti. Başkan Ay’ın verdiği destek ile oyuncuların ve teknik ekibin morallerinin düzeldiği bilgisine ulaşıldı.

Ay, Şıralık mahallesinde yapılan tesisinin Düzcespor için yapıldığını ve kısa sürede biteceğini söyledi. 2018-2019 futbol sezonunda Düzcespor’un yeni tesiste kalacağını belirtti.  Ayrıca Başkan Ay’ın bu yaklaşımına spor severlerden olumlu görüşler geldiği görüldü.

Yorumlar (1)
DÜZCELİ 4 yıl önce
bu güne kadar bizim gördüğümüz en hırslı,mücadele derecesi en yüksek maç , ağır zemine rağmen çatalca maçıydı. o günkü ruhla oynarlarsa galibiyet yüzdemiz yüksek olacaktır.