banner851

banner955

DÜZCESPOR İKİ OYUNCU İLE ANLAŞTI

Düzcespor yeni sezona yeni  başkan Cihat Algün ile hızlı girdi. 

Spor 21.06.2017, 11:00
3084
DÜZCESPOR İKİ OYUNCU İLE ANLAŞTI

Teknik Direktör’ün ardından iç transfere yönelen Düzcespor'un Bergama Belediyespor'la anlaşan ancak imza atmayan başarılı oyuncu Berk ile masaya oturduğu ve yapılan pazarlıkta Berk ile anlaşma sağlandığı öğrenildi. Bir diğer oyuncu Düzce’li Enver ile anlaşma sağlandığı bilgisine ulaşıldı. Düzcespor yönetim kurulu  İsmail Türk, masaya oturduğu fakat anlaşma sağlayamadığı öğrenildi. Düzcespor'un iç transferlere devam edeceği hafta sonuna kadar iç transferleri bitirmek adına adımların atılacağı belirtildi. Düzcespor yönetim kurulu'nun iç transferleri bitirdikten sonra dış transferlere yöneleceği bilgisine ulaşıldı.

banner844
Yorumlar (18)
KEMALETTİN-8 5 yıl önce
YALAN YANLIŞ YORUM YAZANLARI TARAFTAR OLARAK ARAMIZDAN ATALIM. ONLARA FIRSAT VERMEYELİM. BU İNSANLAR YARIN MAÇLARDA OLAYLAR ÇIKARTIP DÜZCE SPORUMUZA CEZA VE ZARAR VERİLMESİNE SEBEP OLURLAR. HER ŞEY DÜZCE İÇİN. ŞAMPİYON DÜZCE SPOR....
KEMALETTİN-7 5 yıl önce
ATTIĞINIZ İFTİRALAR VEYA SAĞDAN SOLDAN DUYDUĞUNUZ LAFLARI GERÇEKMİŞ GİBİ YAZMANIZ HİÇ HOŞ DEĞİL. BİR DÜZCELİYE DÜZCESPOR TARAFTARINA HİÇ YAKIŞMIYOR. BİZ EFENDİYİZ, BİZ SPOR SEVERİZ, BİZ TERBİYELİYİZ.
KEMALETTİN-6 5 yıl önce
İFTİRA ATMAK, İNSANLARI SUÇSUZ YERE KARALAMAK DEDİĞİM GİBİ ÇOK GÜNAHTIR. ELHAMDÜLİLLAH HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ ÖLÜNCE ALLAH'A NASIL HESAP VERECEKSİNİZ. SON OLARAK DİYORUMKİ; BİR DÜZCESPOR'LU OLARAK TAKIMIMIN ARKASINDAYIM VE ŞAMPİYONUZ.
KEMALETTİN-5 5 yıl önce
TABİİKİ DOĞRU DEĞİL, BİZ MİSAFİRPERVERİ VE KİM OLURSA OLSUN ONLARA SAYGIMIZI GÖSTEREN BİR İLİZ, GÜZEL ÖZELLİKLERİ OLAN BİR HALKIZ. DEMEM ŞU Kİ, LÜTFEN YAZDIKLARINIZA VE YORUMLARINIZA DİKKAT EDİN. İNSANLARA İFTİRA ATMAK GÜNAHLARIN EN BÜYÜĞÜ.
KEMALETTİN-4 5 yıl önce
YANİ ARKADAŞLAR; BİZ DÜZCEYİZ, BİZ DÜZCELİYİZ BİZ EFENDİ, KARAKTER SAHİBİ İNSANLARIZ. YAKIN ZAMANDA HATIRLARSINIZ BİR YÜRÜYÜŞ VARDI. VE DÜZCEMİZDEN GEÇTİ, BİR GERİ ZEKALIDA GEÇİLEN YERE GÜBRE DÖKTÜ. ŞİMDİ BUNU DÜZCEMİZE MAL ETMEK DOĞRUMU?
KEMALETTİN-3 5 yıl önce
TEKNİK EKİP VE HOCAMIZ KENDİNİ KANITLAMIŞ BİR KİŞİ, GEÇENLERDE BİR ARKADAŞ, HOCANIN TFF'DE ÇALIŞTIĞINI PRO VE TUDOR LİSANSININ OLDUĞUNU YAZMIŞ. BEN DE ARAŞTIRDIM; EVET GERÇEKTEN DOĞRU.
KEMALETTİN-2 5 yıl önce
ARKADAŞLAR BEN UTANDIM, YOK PARA ALMIŞ YOK KOMİSYON ALMIŞ . NEREDEN BİLİYORSUNUZ SİZ. KLAVYE BAŞINDA OTURUP TA AHKAM KESMEK ÇOK KOLAY. MADEM BU İŞİ ÇOK BİLİYORDUNUZ DA DÜZCE SPORUMUZ NEDEN BU DURUMDA. CAHİLCE BİLGİSİZCE YORUMLAR..
KEMALETTİN-1 5 yıl önce
YA ARKADAŞLAR HEMŞEHRİLERİMİN YAPTIĞI YORUMLARA BAKIYORUM DA, İNANIN BANA BİR DÜZCELİ OLARAK YAZILAN YORUMLARI OKUDUĞUM ZAMAN İNANINKİ YÜZÜM KIZARARAK VE UTANARAK OKUYORUM. YA ARKADAŞLAR DÜZCEMİZİN İNSANLARI BU KADAR SABIRSIZ MI?
AYIP
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız