banner614

DÜZCESPOR İYİ DENETLENMELİ

banner619

Düzcespor eski kulüp başkanı ve şuanda denetleme kurulunda bulunan Bayram Al Kubilay yaptığı açıklamada “Düzcespor daha iyi denetilmeli” dedi.

banner846
Spor 03.07.2018, 14:21
376
DÜZCESPOR İYİ DENETLENMELİ
banner844

Düzcespor denetleme kurulu üyesi Bayram Ali Kubilay takım ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kubilay, Düzcespor’un son seçimde yapılan denetleme raporunu kendilerinin hazırladığını söyleyerek “Bu Muzaffer Leblebici ile ilgili değil başka bir kişi başkan olsaydı aynı raporu hazırlayacaktık. Bunun Muzaffer Leblebici ile ilgili bir durum değil.  Denetleme kurulunda görev yapanlar üç ayda bir Düzcespor’un hesaplarını denetlemeli. Düzcespor yönetimine girecek kişilerin mutlaka maddi katkı yapması bunu bir bedelinin olması gerek.”

Yönetim kurlunun 18 kişiden oluştuğunu belirten Kubilay başkanın 500 bin TL diğer yönetim kurullarının 50 bin TL vermesi halinde toplam bin 250 milyon TL kasada olacağını söyledi.

Kubilay son olarak “Düzcespor yönetimine girmenin mutlaka bir bedeli olması bu bedeli ödemeyen yönetime girmesin” şeklinde konuştu.

Yorumlar (2)
Anakonda 3 yıl önce
Adam doğru demiş Devletten Maaşlı adamın Yönetim kurulunda ne işi var Cebinden 1 Deplasman Masrafımı Karşılar Taraftarına 1 Deplasman otobüsmü karşılar bırakın Allah aşkına Bayram Ali Bey Doğru Demiş isim ve reklam olsun diye Bende girerim
Hak 3 yıl önce
Bayram bey düzce eski düzce değil bu anlatiklarinizi zaten herkes biliyor para varsa proje olur yoksa sadece konuşulur
25°
açık