banner851

banner614

DÜZCESPOR KALDIĞI YERDEN

Süper Amatör ligde heyecan başladı. Ligin ilk haftasında Pırpırspor ile eşleşen Düzcespor sahadan 10-0 galib ayrılmayı başardı. Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak kapatan ve Bölgesel amatör Lige çıkış maçında Akçakocaspora elenen Düzcespor sezona iyi bir b

banner619
Spor 13.10.2013, 18:57
204
DÜZCESPOR KALDIĞI YERDEN

Süper Amatör ligde heyecan başladı. Ligin ilk haftasında Pırpırspor ile eşleşen Düzcespor sahadan 10-0 galib ayrılmayı başardı. Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak kapatan ve Bölgesel amatör Lige çıkış maçında Akçakocaspora elenen Düzcespor sezona iyi bir başlangıç yaptı. Hedefi Bölgesel Amatör Lig olan ve bu uğurda yıllardır mücade eden Düzcespor bu umuduna geçen sezon çok yaklaşmış ama final maçında Bölgesel Amatör ligdeki temsilcimiz Akçakocaspora elenmişti. Daha sonra Beyköy Belediyespor ile birleşmesi gündeme gelen Düzcespor birleşme gerçekleşmeyince yoluna Süper Amatör Kümede devam etti. Mutlak şampiyonluk paralosu ile sezona başlayan Düzcespor ilk maçında bu isteği sahaya yansıttı ve net bir galibiyet ile rakiplerine gözdağı verdi.

10-0'lık Pırpırspor galibiyeti ile sezona başlayan düzcespor'da tek hedef yıl sonu şampiyon olmak ve bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lige çıkmak.

 

Haber: M. YILMAZ

Yorumlar (0)