banner851

banner614

Düzcespor kaptanı belli oldu

banner619

Düzcespor'da yapılan transferlerinin ardından Teknik Direktör Bülent Topuzoğlu tarafından takım kaptanı olarak Turan seçildi.

banner846
Spor 07.08.2008, 15:40
199
Düzcespor kaptanı belli oldu
banner844

Düzcespor'da transfer edilen oyuncular netleşirken takım kaptanı olarak Düzcespor Teknik Direktörü tarafından Turan Yıldırım seçildi. Kaptanlık görevini Turan'a verdiğini açıklayan Düzcespor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu, kaptanlık görevinin zor olduğunu söyledi.

Kendisine verilen görev hakkında düşüncelerini dile getiren Düzcespor'lu Turan Yıldırım Teknik Direktör Bülent Topuzoğlu tarafından kendisine layık görülen kaptanlığın zor bir iş olduğunu ifade etti. Böyle bir göreve layık görüldüğü için çok mutlu olduğunu ve onur duyduğunu da belirten Turan, takım arkadaşlarını ve Teknik Direktör Bülent Topuzoğlu'nu hayal kırıklığına uğratmamak için elinden geleni yapacağını da sözlerine ekledi.

Orta saha ön liberoda görev yapan Turan Yıldırım, takıma bu yıl transfer edilirken bundan önce 5 yıl Pendikspor, 4.5 yıl Gebzespor ve yarı sezonda Orhangazispor'da forma giymişti.

Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu